Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Korzystne zmiany w ofercie telewizyjnej Multimedia Polska oraz jak pilotem wyczarować czekoladę    -   12/2/2013
Korzystne zmiany w ofercie MULTIMEDIA [Ogłoszenie]
Od lutego Multimedia Polska, drugi pod względem liczby klientów operator kablowy, wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Spółka zaoferowała nowym i obecnym klientom trzy nowe pakiety MiniBox, Super Box i MaxBox. Przy czym dwa pierwsze pakiety to właściwie odpowiedniki dotychczasowych pakietów, choć ze zwiększoną liczbą kanałów, a trzeci pakiet – MaxBox to zupełna nowość. W sumie klienci zyskali większy wybór, więcej kanałów i niższe ceny.

Ogloszenie
Więcej pakietów programowych, większa liczba kanałów i niższe ceny to nowa oferta telewizyjna Multimedia Polska.
W pakiecie MiniBox za 49 zł mamy 78 programów (w tym 6 HD), czyli o 13 więcej niż w dotychczasowym Cyfrowym Basicu. O 13 kanałów więcej jest także w pakiecie SuperBox – 108 (w dotychczasowym Cyfrowym Komforcie było ich 95),w tym 9 HD w abonamencie 59 zł.

Nowością jest MaxBox, w skład którego weszło 127 kanałów, w tym 13 HD. Do MaxBox dołączono także trzy pakiety tematyczne: Dzieci, Film i Seriale oraz Sport. Zapłacimy za niego 69 zł. W sumie oferta telewizji cyfrowej Multimediów poszerzona została o 13 kanałów: m.in. Ale Kino+ HD, TV Trwam, MTV Polska, MTV Rocks, Nat Geo Wild HD, TVP Info, TeleToon+, Comedy Central Family. Ponadto w ofercie dostępne są pakiety tematyczne oraz Premium: HD, FunClub, Filmbox Extra, Canal+, Canal+ HD, HBO HD Pack, Cinemax.

Pakiety można łączyć w paczki z pozostałymi usługami Multimedia Polska: internetem i telefonem. Za 100 zł miesięcznie otrzymamy pakiet SuperBox z Internet 30 Mb+ oraz telefonem w planie Optymalny. Największa paczka: MaxBox z nagrywarką PVR, Internet 60 Mb+ i telefonem kosztuje 120 zł miesięcznie. Dla bardziej oszczędnych atrakcyjna będzie paczka MiniBox z Internetem 12 Mb+ za 79 zł.

Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa. Klienci, którzy nie chcą przejść na telewizję cyfrową nadal mają do wyboru trzy pakiety: Podstawowy, Rodzinny i Komfort.

Nowa oferta telewizyjna to kolejna zmiana w Multimedia Polska. Spółka równolegle wprowadziła umowy bez limitów czasowych na usługę internetową w promocyjnych cenach. Operator rozważa również możliwość zaoferowania jeszcze w tym roku telefonii mobilnej.

Jak pilotem wyczarować czekoladę
Z telewizora na stół. Abonenci Multimedia Polska mogą zamówić czekoladę Milka Caramel za pomocą pilota. Za darmo! Firma Kraft i operator Multimedia Polska przygotowały wspólną akcję promocyjną najnowszej czekolady Milka Caramel, wykorzystując interaktywne możliwości telewizji cyfrowej. Jak dostać czekoladę? Każdy abonent cyfrowej telewizji Multimedia Polska, który w lutym podczas trwania reklamy telewizyjnej Milka Caramel wciśnie czerwony przycisk na pilocie dekodera, otrzyma nową czekoladę Milka Caramel wraz z comiesięcznym rachunkiem od Multimedia Polska. To będą najsłodsze rachunki za kablówkę w historii! Jak to działa? Ta interaktywna reklama bazuje na usłudze telewizji interaktywnej Vision+, która dostępna jest w sieci Multimedia Polska. Vision+ pozwala na robienie zakupów, branie udziału w konkursach, sondach, głosowanie w plebiscytach. Przy wykorzystaniu tej usług Multimedia sprzedają już swoim abonentom ubezpieczenia na mieszkanie. (multimedia)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl