Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Sukces tarnowskiej grupy na Rockomanii w Wieliczce    -   11/6/2013
INCEPCJA zwycięża
Tarnowska formacja INCEPCJA zdobyła pierwsze miejsce na Wielickiej Rockomanii. Przegląd Młodzieżowych Zespołów Rockowych to pierwsza edycja imprezy, która została zorganizowana przez Wielickie Centrum Kultury i Turystyki. Jednomyślną decyzją jurorów, grupa pokonała 8 zespołów, które zakwalifikowały się do finałowego etapu młodzieżowego przeglądu zespołów rockowych w Wieliczce. Opromieniona tym sukcesem, grupa wystąpi 29 czerwca 2013 roku w tarnowskim klubie HDS.

Ogloszenie
>

Zespoły miały 30 minut na pokazanie siebie i swojej muzyki. Nie odbyło się bez deszczu. Tradycji stała się zadość, podczas występu INCEPCJI było załamanie pogody. Mimo tego dali czadu i porwali wielicką publiczność, która bawiła się do końca ich występu.
- Bardzo się cieszymy, że udało nam się dziś zdobyć nagrodę i to w dodatku pierwsze miejsce. Jest to nasz pierwszy przegląd i od razu sukces. Miło nam, że doceniło nas jury i będziemy mieli szansę na występ podczas Rock Autostrady w Proszówkach – mówi wokalista zespołu Kasia Poręba.
-Daje nam to motywację do dalszej pracy nad sobą i naszą muzyką. W takich momentach wiemy, że mamy dla kogo grać – dodaje gitarzysta Adrian Sawicki.
W skład jury wchodzili: red. Jerzy Skarżyński - chodząca encyklopedia muzyki rockowej, Jarek Skrzypek - organizator i pomysłodawca Festiwalu Rock Autostrada, Damian Moskalski - dyrektor Klubu Studio, dyrektor DachOOFka Festival, organizator kilkuset koncertów, imprez, eventów, współorganizator Juwenaliów Krakowskich, organizator Juwenaliów AGH.
Grupa zdobyła nagrody o wartości 1500 zł, występ podczas Festiwalu Rock Autostrada bez eliminacji oraz zaproszenie do Radia Kraków.
Informacje o zespole: www.incepcja.art.pl

29 czerwca 2013 roku INCEPCJA wystąpi w Tarnowie z inną tarnowską kapelą antykWariat. W pierwszy wakacyjny sobotni wieczór w klubie muzycznym HDS zabrzmią zatem klimaty rockowo – bluesowe. Zaczynamy od 19:00. Bilety: 5 zł (w przedsprzedaży), 10 zł (w dniu koncertu). Bilety do nabycia w klubie HDS od 12 czerwca.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl