To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Od połowy lipca do połowy sierpnia    -   14/6/2013
Warsztaty tańców latynoskich w Solskim
Po raz kolejny Teatr im. L.Solskiego zaprasza na letnie a właściwie "gorące" spotkania warsztatowe, z tańcami latynoskimi. Zajęcia rozpoczną się w lipcu i potrwają przez dwa miesiące. Poprowadzi je Krzysztof Węglarczyk - choreograf, doświadczony instruktor tańca, z wieloletnim stażem w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Ogloszenie

- Ubiegłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony Tarnowian, dlatego kolejny raz zapraszamy do aktywnego spędzenia wakacji w mieście. Uczestnicy zajęć z 2012 r. ciepło wspominają zajęcia na foyer teatru. Wielu spośród nich wciąż utrzymuje ze sobą kontakt i nadal praktykuje taniec - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego.

- W tym roku tańcem przewodnim będzie "bachata" - najbardziej romantyczna spośród tańców latynoskich, choć nie zabraknie także salsy oraz bliskich charakterem: zouka i kizomby. Poznane kroki będziemy także ćwiczyć na tarasie przed teatrem! - dodaje Krzysztof Węglarczyk, prowadzący zajęcia.

Warsztaty są skierowane do młodzieży i dorosłych. Będą się odbywać od połowy lipca do połowy sierpnia, dwa razy w tygodniu, przez dwie godziny. Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym promocja@teatr.tarnow.pl lub pod numerem telefonu 14 688 32 87 w Biurze Promocji i Organizacji Widowni. Prosimy o podanie swoich danych (imię i nazwisko, numer telefonu, wiek). Osoby, które zapiszą się na zajęcia zostaną poinformowane o dacie spotkania organizacyjnego.
Zostaną na nim przedstawione warunki uczestnictwa w warsztatach oraz terminy zajęć.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 24, 2021 14:35:07
IP     : 3.239.2.222
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html