To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Trzy wieczory ze spektaklami studentów szkół teatralnych    -   14/6/2013
Studenci na scenie Solskiego
Przez trzy czerwcowe wieczory tarnowską scenę opanują studenci najpopularniejszych polskich szkół teatralnych. Prezentacja ich spektakli dyplomowych odbędzie się w dniach od 21 do23 czerwca w ramach projektu Tarnów stolicą komedii – Kampus. Podczas drugiego wydarzenia w ramach realizowanego projektu „Tarnów stolicą komedii” na Dużej Scenie teatru odbędzie się przegląd spektakli komediowych grupy studenckich z ośrodków akademickich w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Spektakle dyplomowe mają bogatą i ważną tradycję. Sprawdzają predyspozycje i profesjonalne przygotowanie studentów ostatniego roku wydziału aktorskiego, ale też mają im przynieść szczęście – na zawodową przyszłość.

Ogloszenie

W ciągu trzech dni pragniemy pokazać tarnowianom spektakle komediowe w wykonaniu studentów ostatnich lat studiów aktorskich. Na wydarzenie zapraszamy szczególnie tarnowskich studentów z myślą o których została ustalona cena biletów – zaprasza Krzysztof Bogusz kierownik promocji.

Program:

„Piosennik” (21-06-2013•piątek•19:00). To podróż do krainy piosenki literackiej w aktorskiej interpretacji. W programie utwory z repertuaru Jacka Kleyffa, Mirosława Czyżykiewicza, Elżbiety Adamiak, Andrzeja Poniedzielskiego, Wolnej Grupy Bukowina, Grzegorza Tomczaka. Spektakl to dyplom studentów IV roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie przygotowany pod kierunkiem Andrzeja Poniedzielskiego.

„Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” (22-06-2013•sobota•19:00)
"Jest to najbardziej ponura rzecz jaką napisałam i chyba najpoważniejsza, niezależnie od tego, że jest całkiem śmieszna. Jest o dwojgu młodych ludzi, którzy wpychają się kierowcom do samochodów, twierdząc że są bardzo biednymi Rumunami mówiącymi po polsku. Pierwsza część tekstu to ich amok i maligna, druga to nagłe przebudzenie gdzieś w środku Polski, nagła samotność, obcość i rozpoczynająca się między nimi psychiczna walka na śmierć i życie.” – mówiła Dorota Masłowska dla „Didaskaliów".
Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Bogajewska we współpracy ze studentami łódzkiej szkoły filmówki.

„Love&information” (23-06-2013•niedziela•19:00)
Love & Information to spektakl o współczesnym świecie zdominowanym przez otaczający nas zewsząd natłok informacji. Spektakl Moniki Szczępki to widowisko okraszone groteską i pastiszem. Składa się z pięćdziesięciu sześciu scen, w których ponad sto postaci stara się zrobić użytek z posiadanych informacji. Czy świat w którym informacja staje się walutą jest w stanie poddać się autoanalizie? Czy informacje, które z niej wynikną są w stanie cokolwiek zmienić? A informacje o tym, że nie są w stanie nic zmienić, są w stanie coś zmienić? Spektakl dla widzów dorosłych

Dodatkowe informacje na temat festiwalu „KAMPUS” można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Bilety na spektakle można zakupić w promocyjnej cenie 15 zł.

Projekt Tarnów Stolicą Komedii - Kampus współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Mecenasem projektu jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Szczegółowy program www.teatr.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:53:55
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html