To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Gemini Park
  
   W sobotę od 15:00    -   14/6/2013
Balonowy dzień w Gemini
Mieszkańcy Tarnowa i okolic, którzy w najbliższą sobotę 15 czerwca w godzinach 15:00 – 20:00 odwiedzą Gemini Park Tarnów będą mogli przeżyć wspaniałą przygodę – lot balonem na wysokość 50 metrów! Serdecznie zapraszamy! Balon będzie dostępny dla wszystkich klientów Gemini oraz doskonale widoczny, ponieważ zostanie usytuowany na terenach zielonych przylegających do centrum handlowego. Jednocześnie w gondoli będzie mogło pomieścić się 6 osób, dlatego w podniebną podróż będą mogli wybrać się również najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami.

Ogloszenie

Żeby polecieć balonem, wystarczy okazać paragon za zakupy zrealizowane w Gemini w tym dniu na kwotę minimum 100 zł lub mieć ze sobą paragon zakupowy, również na kwotę 100 zł, zrealizowany w dniu 1 czerwca, kiedy to w ramach Dnia Dziecka miały odbyć się pierwotnie loty balonem.
- Możliwość obejrzenia Tarnowa z lotu ptaka i to uczucie, jakie daje wzniesienie się na taką wysokość, są niesamowite. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu, ponieważ to po prostu trzeba przeżyć! – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.
Powodzenie wydarzenia oraz ilość lotów zależna jest od warunków pogodowych, które są na bieżąco monitorowane.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:18:36
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html