To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Piknik familijny stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO    -   17/6/2013
Rodzinne powitanie lata
Koncert zespołu "AUGEN ", gry i zabawy dla całych rodzin, występy uzdolnionych uczniów i przedszkolaków oraz promocja integracji dzieci z niepełną sprawnością to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na piknik rodzinny, który w sobotę, 22 czerwca odbędzie się w Tarnowie na powitanie lata. Imprezę organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Oprócz wspólnej zabawy, będzie można wesprzeć działalność Stowarzyszenia, które zajmuje się edukacją, terapią i rehabilitacją najmłodszych. Honorowy patronat nad rodzinnym piknikiem objął prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.

Ogloszenie

- Impreza odbędzie się w Parku Strzeleckim w Tarnowie przy placu zabaw, a zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza całe rodziny – zapowiada Krzysztof Michoń z Zarządu Stowarzyszenia. Już od godz. 12.00 dla dzieci i rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie, oprócz zespołu „AUGEN”, wystąpią uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej ze sztuką „Pampilio”. Przygotowali ją w ramach projektu pod nazwą „Szkoła nowych możliwości – akademia pasji i talentów”, który Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO realizowało w bieżącym roku szkolnym wspólnie z Fundacją PZU. Dzięki uczniom będzie też można się nauczyć tańców regionalnych.

Trzydzieści odważnych rodzin będzie mogło wziąć udział w konkursie plastycznym z cennymi nagrodami. Swoimi osiągnięciami pochwalą się dzieci z trzech tarnowskich przedszkoli nr: 8, 20 i 34. Na stoiskach będzie można spróbować pysznych drożdżówek, kiełbasek i napojów oraz kupić szkło użytkowe i wiele innych przedmiotów. Atrakcją będzie też pokaz zabytkowych pojazdów, konsultacje kosmetyczne, spotkanie z Panem Pikusiem, trampoliny oraz wiele innych zabaw dla dzieci.

Dojazd do Parku Strzeleckiego w Tarnowie odbywa się miejską komunikacją. Można też przybyć własnymi samochodami, a obok parku znajduje się wygodny i bezpłatny parking. W organizację imprezy włączyło się wiele firm i instytucji zaprzyjaźnionych ze Stowarzyszeniem ICH LEPSZE JUTRO.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:29:54
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html