To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
  Kronika Policyjna    -   13/1/2014
Zatrzymani złodzieje i posiadacze marihuany
W Dąbrówce Tuchowskiej został zatrzymany młody mężczyzna, który okradł swojego ojca. 25-latek wykorzystał sen mężczyzny i z kieszeni spodni wyciągnął mu portfel z 1300 złotymi. Policjanci odzyskali skradzioną gotówkę. Nieuczciwy syn trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Ogloszenie

Za „kratki” trafiło także dwóch mieszkańców gminy Żabno. 38 i 43-latek w nocy, z terenu jednej z posesji na terenie miasteczka odcięli i ukradli 40 metrów kabla dwu i trójżyłowego oraz kontakty włącznika czujnika ruchu. Wartość start wyniosła 1,5 tysiąca złotych. Opalone, miedziane przewody zamierzali sprzedać. Policjanci odzyskali łup.

Wczoraj późnym wieczorem na ul. Nowodąbrowskiej w Tarnowie patrol z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymał 21-latka, przy którym ujawniono 6,5 grama suszu roślinnego. Badanie substancji potwierdziło przypuszczenia policjantów, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone. Za ich posiadanie zatrzymanemu tarnowianinowi grozi kara pozbawiania wolności do 3 lat.
Z niewielką ilością marihuany został także zatrzymany wczoraj po południu, w rejonie ul. Brandstaettera w Tarnowie 19-letni mieszkaniec miasta.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:36:24
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html