Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Piknik familijny stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO    -   17/6/2013
Rodzinne powitanie lata
Koncert zespołu "AUGEN ", gry i zabawy dla całych rodzin, występy uzdolnionych uczniów i przedszkolaków oraz promocja integracji dzieci z niepełną sprawnością to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na piknik rodzinny, który w sobotę, 22 czerwca odbędzie się w Tarnowie na powitanie lata. Imprezę organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Oprócz wspólnej zabawy, będzie można wesprzeć działalność Stowarzyszenia, które zajmuje się edukacją, terapią i rehabilitacją najmłodszych. Honorowy patronat nad rodzinnym piknikiem objął prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.

Ogloszenie

- Impreza odbędzie się w Parku Strzeleckim w Tarnowie przy placu zabaw, a zapraszamy wszystkich chętnych, zwłaszcza całe rodziny – zapowiada Krzysztof Michoń z Zarządu Stowarzyszenia. Już od godz. 12.00 dla dzieci i rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie, oprócz zespołu „AUGEN”, wystąpią uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej ze sztuką „Pampilio”. Przygotowali ją w ramach projektu pod nazwą „Szkoła nowych możliwości – akademia pasji i talentów”, który Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO realizowało w bieżącym roku szkolnym wspólnie z Fundacją PZU. Dzięki uczniom będzie też można się nauczyć tańców regionalnych.

Trzydzieści odważnych rodzin będzie mogło wziąć udział w konkursie plastycznym z cennymi nagrodami. Swoimi osiągnięciami pochwalą się dzieci z trzech tarnowskich przedszkoli nr: 8, 20 i 34. Na stoiskach będzie można spróbować pysznych drożdżówek, kiełbasek i napojów oraz kupić szkło użytkowe i wiele innych przedmiotów. Atrakcją będzie też pokaz zabytkowych pojazdów, konsultacje kosmetyczne, spotkanie z Panem Pikusiem, trampoliny oraz wiele innych zabaw dla dzieci.

Dojazd do Parku Strzeleckiego w Tarnowie odbywa się miejską komunikacją. Można też przybyć własnymi samochodami, a obok parku znajduje się wygodny i bezpłatny parking. W organizację imprezy włączyło się wiele firm i instytucji zaprzyjaźnionych ze Stowarzyszeniem ICH LEPSZE JUTRO.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl