Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Na skrzyżowaniu Witosa i Chemicznej    -   07/4/2014
Objazdy w Mościcach
Od jutra (8 kwietnia) wprowadzone zostaną objazdy na trasach linii komunikacji miejskiej spowodowane budową ronda na skrzyżowaniu ulic Witosa i Chemicznej. W związku z pracami zostanie zamknięty wjazd z ulicy Kwiatkowskiego i Chemicznej w południową część ulicy Chemicznej. Zmianie ulegną trasy linii nr 12 w kursach wykonywanych do Mościc, linii nr 14, linii nr 9 w kursach wykonywanych ze Szpitala Św. Łukasza do Mościc obok Mościckiego Centrum Medycznego oraz kursu linii nr 0, wydłużonego w dni robocze pod Szkołę nr 20.

Ogloszenie


Linie nr 12 i 14
– od ulicy Sienkiewicza i Zbylitowskiej w kierunku Mościc autobusy linii nr 12 i 14 będą kursować ulicami Zbylitowską i Topolową. Na trasie będzie pomijany przystanek Chemiczna – Szkoła.
– od Mościc w kierunku ulicy Zbylitowskiej i Sienkiewicza autobusy linii nr 12 i 14 będą kursować ulicami Czerwonych Klonów i Zbylitowską pomijając przystanki Kwiatkowskiego – MCM oraz Chemiczna – Szkoła. Na trasie przejazdu autobusy będą się zatrzymywać na przystankach Czerwonych Klonów – Park oraz Zbylitowska – Kościół.

Linie: 0 (w kursie wydłużonym pod Szkołę nr 20) i 9 (w kursach obok MCM)

– linia nr 9 w kursach wykonywanych ze Szpitala Św. Łukasza do Mościc obok Mościckiego Centrum Medycznego będzie kursować ulicami Zbylitowską i Topolową z pominięciem przejazdu ulicą Chemiczną. Na trasie przejazdu będzie pomijany przystanek Chemiczna – Szkoła.

– kurs na linii nr 0 wydłużony pod Szkołę nr 20 będzie wykonywany ulicami Zbylitowską i Topolową z pominięciem przejazdu ulicą Chemiczną. Na trasie przejazdu będzie pomijany przystanek Chemiczna – Szkoła.

Schematy objazdów na trasach linii 0, 9, 12 i 14 w Mościcach można zobaczyć na stronie www.komunikacja.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947