Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowianie kibicowali    -   03/7/2012
I po Euro 2012...
Dużą popularnością cieszyła się Tarnowska Strefa Kibica EURO 2012 – informuje tarnowski magistrat. Najgoręcej mieszkańcy miasta dopingowali polską reprezentację, nie zawiedli również podczas decydujących meczów półfinałowych oraz samego finału.

Ogloszenie
>

-Działalność strefy zainaugurowaliśmy w pierwszy dzień mistrzostw meczem Polska – Grecja. Okazało się, że było to strzał w dziesiątkę. Pierwszy mecz oglądało bowiem ok. 500 mieszkańców. Na pozostałych meczach Polaków frekwencja była nawet wyższa – na każdym z nich naszej reprezentacji kibicowało ponad 800 tarnowian – mówi dyrektor Wydziału Kultury Marcin Sobczyk.

W sumie w rudzie grupowej rozegrano 12 meczów, które oglądało średnio 100 osób . Dużą frekwencją cieszył się również finał, podczas którego na terenie strefy pojawiło ok. 400 osób Warto podkreślić doskonałą atmosferę, która panowała podczas meczów. Z pewnością przyczynił się do tego również fakt, że strefa była pilnowana przez Policje i Straż Miejską. Było bardzo bezpiecznie – czytamy w komunikacie magistratu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(03-07-2012) bezradnyprawnik :
dziwne - czesto widzialem okolo 10-15 osob na meczach - a mieszkam w jednym z blokow obok, jak im ta srednia wyszla to ja nie wiem :) nie mowie o meczu polakow - aczkowliek na pierwszym meczu nie bylo 500 osob na 100%

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) pitu pitu :
Przykład zawszę idzie w góry --> Zawsze mówimy, że jest lepiej niż w rzeczywistości :). W razie wpadki, mówimy, że to nie wpadka i że wszystko jest monitorowane i że jest dobrze a nawet lepiej niż zakładaliśmy. Ciągle się staramy i podnosimy standardy co widać gołym okiem. HEY :). pozdrawiamy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) ok :
to policzyli razem z policją i strażą miejską

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947