Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pod patronatem wójta Borzęcina...    -   06/7/2012
Rodzinny piknik
W niedzielę na kompleksie boisk sportowych Orlik 2012 w Borzęcinie odbył się „Rodzinny piknik sportowo – rekreacyjny”. Imprezę pod honorowym patronatem wójta gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka zorganizował Klub Sportowy „Sokół” Borzęcin oraz Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie. Sponsorem głównym był Browar Carlsberg Okocim.

Ogloszenie

Rozpoczęto od rywalizacji młodych zawodników należących do powstałej niedawno szkółki piłkarskiej. Był to pierwszy oficjalny mecz podopiecznych trenera Sławomira Zubla i z tego też powodu przybyło wielu kibiców dopingujących swoich ulubieńców. Po nich na boisku dominowali trampkarze. Jednocześnie odbywały się różnego rodzaje konkursy i zawody zarówno dla tych najmłodszych, jak i starszych dzieciaków. Nie mogło także zabraknąć zawodów, w których wykazać się mogli rodzice ze swoimi pociechami.

Konkurencja „rzuty karne” została podzielona na dwie kategorie: młodszych i starszych. W kategorii młodszych wzięło udział 14 uczestników, z których I miejsce zajął Kacper Parszcz, II miejsce Sebastian Kułak, a III Bartłomiej Chmura. W kategorii starszych wzięło udział 28 uczestników. Najlepszy okazał się Marcin Nowiński, kolejne miejsce zajęli Michał Pudełko i Krzysztof Zaczyński. Do konkursu „żonglowanie piłką” zgłosiło się 15 uczestników. Na I miejscu uplasował się Michał Mularz, II był Marcin Krzemiński, a III Dawid Wojciechowski. W konkurencji „hula-hop” współzawodniczyło 16 uczestników, z których nie do pokonania była Ada Grocholska, zaraz za nią Piotr Pudełko i Natalia Grocholska. W kolejnej zabawie - „hydronetce” – dzieci uczestniczyły ze swoimi rodzicami . Spośród 16 par najlepszymi okazali się Dawid i Janusz Siudut, II miejsce zajęli Natalia i Kamil Tota, a III Kamil i Janusz Siudut. Konkurencja „rzuty do kosza” została podzielona na kategorie chłopców i dziewcząt, w których zaprezentowało się 14 „maluchów”. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Kasia Wójcik, II Wiktoria Prasoł, a III Joanna Wójcik. W kategorii chłopców I miejsce przyznano Patrykowi Siudutowi, II Maciejowi Adamskiemu, a III Aleksowi Makowiec. W konkurencji „rzut lotką” wzięło udział 14 zawodników. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Barbara Gonia, II miejsce zajęła Aleksandra Kozioł, a III Weronika Wesołowska. W kategorii chłopców I miejsce zajął Patryk Cherjan, II Roman Rechul, a III Konrad Wieczorek. Ostatnią konkurencją były „rzuty do kosza”, w której zaprezentowało się 20 starszych uczestników. Spośród nich najlepszy był Kamil Tota, II miejsce zajął Marcin Stoch, a III Michał Pudełko.

Na zakończenie zmagań sportowych rozegrano mecz piłki nożnej drużyn mieszanych, w którym uczestniczyły zarówno kobiety, jak i mężczyźni.  – meczu mógł zagrać każdy, a zmiany były płynne. Dzięki temu udało się zaangażować do wspólnej zabawy wielu mieszkańców  – mówi Stanisław Klisiewicz, organizator pikniku.

Wieczorem wszyscy obejrzeli mecz finałowy EURO 2012 Hiszpania - Włochy, który wszystkim fanom piłki nożnej, nie tylko w Borzęcinie przysporzył wielu sportowych emocji.  –Dziękuję Arkadiuszowi Świencickiemu z Browaru Carlsberg Okocim oraz Piotrowi Hebda, którzy udostępnili sprzęt by umożliwić oglądanie meczu. Podziękowania składam także wójtowi Januszowi Kwaśniakowi, który objął imprezę swoim patronatem i przekazał środki na ufundowanie wielu nagród. Dziękuję także strażakom z Borzęcina za ich pomoc w zabezpieczeniu porządku oraz GOK Borzęcin za pomoc w organizacji pikniku – komentuje prezes Klisiewicz.
(h)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947