Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Czas na ENDURANCE SPEED RACE TARNÓW CUP 2012    -   11/7/2012
Rozgrywki kartingowe
Świetna strategia i znakomita taktyka drogą do sukcesu ... Fani kartingu rozgrzewali sportową pasję na ENDURANCE SPEED RACE TARNÓW CUP. W poniedziałek, 9 lipca, na torze kartingowym Speed Race w Tarnowie odbyła się pierwsza z cyklu eliminacja do Tarnowskich Kartingowych Mistrzostw w wyścigach długodystansowych połączona z wieczornym spotkaniem środowiska kartmobilowego w Tarnowie w ramach akcji  Przez zabawę do bezpieczeństwa . W tych niezwykle ciekawych integracyjnych zawodach kartingowych wzięły udział: grupy przyjaciół i znajomych oraz teamy firm i instytucji, reprezentanci lig kartingowych i zespoły redakcji.

Ogloszenie

Jak zwykle w tych zawodach emocje sięgały zenitu – czytamy w relacji. W sesji kwalifikacyjnej najszybszy okazał się team Scuderia Ferrari, w którym za kierownicą gokarta siedział jego kapitan Dawid Misztal. Pozycję drugą wywalczył team No Name, gdzie karta prowadził Michał Zając, natomiast trzecie pole startowe wywalczył team KMJ Racing w gokarcie siedział Mateusz Jakubas. 
Później przyszedł czas na finałową rozgrywkę długodystansową, gdzie ważna była odpowiednia strategia i taktyka przygotowana przez kapitanów drużyn - szczególnie przy zmianach zawodników. Bardzo gorąca atmosfera rozgrzewała na torze uczestników ostro walczących z ułamkami sekund, a doś liczne grono widzów kibicowało swoim faworytom. Stawka już dawno nie walczyła tak zażarcie o każdy metr toru. Z okrążenia na okrążenie emocji było coraz więcej. Nikt z zawodników nie odpuszczał, uczestnicy tasowali się w stawce. Oj były emocje - bardzo zacięta rywalizacja i super zabawa dla wszystkich. 

Wyniki - ENDURANCE SPEED RACE TARNÓW CUP 2012   

Klasa junior

1. Scuderia Ferrari Krzysztof Kłusak - kap
Dawid Misztal

2. MK Team
Maciej Burnóg - kap
Klaudia Drewko

3. KMJ Racing Team
Jakub Kłęk - kap
Klaudia Styrkowiec
Mateusz Jakubas

Klasa senior

1. No Name Team
Bartek Warzecha - kap
Marcin Panek
Michał Zając

2. Limar-Turek Racing Team
Mariusz Kłusak - kap
Kamil Turek
Bartek Turek

3. TomBruk - Leskiw Sebastian Frączek - kap
Paweł Leskiw
Dariusz Madura
Tomasz Gurgul

4. Steinhof Racing Team Krzysztof Steinhof - kap
Leszek Armatys
Mariusz Fornal
Łukasz Englert

5. IMAV TV
Hubert Motyka
Ernest Król
Łukasz Grygiel

„Świetna zabawa zakończyła się dekoracją, wymienieniem spostrzeżeń i wrażeń. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy - współzawodnictwo z Wami to dla nas duża frajda - mówili zawodnicy. Zapraszamy na kolejną eliminację w wyścigach długodystansowych z cyklu ENDURANCE SPEED RACE TARNÓW CUP Czekamy na zgłoszenia nowych drużyn” - piszą organizatorzy

W zawodach może wziąć udział każdy: grupy przyjaciół i znajomych, rodziny oraz teamy firm, organizacji, instytucji, reprezentanci lig i redakcji. O szczegóły można pytać na torze SPEED RACE Tarnów lub pod numerem telefonu: 793 083 022
www.gokarty-tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947