To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mimo wpłacenia kaucji ...    -   02/1/2014
Prezydent pozostaje w areszcie
Prezydent Tarnowa Ryszard Ś. pozostanie w areszcie mimo wpłacenia przez rodzinę 250 tys. zł poręczenia majątkowego – zadecydował w czwartek sąd w Nowym Sączu. Ś. jest oskarżony o przyjęcie przed ponad trzema laty kilkudziesięciu tysięcy złotych od jednej z firm, późniejszego wykonawcy łącznika autostradowego. Sąd Okręgowy w Nowym Sączu zmienił tym samym postanowienie sądu rejonowego o zawieszeniu aresztu Ryszardowi Ś. do 27 marca po wpłaceniu 250 tysięcy złotych.

Ogloszenie
>

W grudniu sąd rejonowy w Nowym Sączu przedłużył areszt wobec prezydenta Tarnowa o kolejne trzy miesiące. Zastrzegł jednak, że może on odzyskać wolność po wpłaceniu 250 tys. zł poręczenia majątkowego. Suma wpłynęła kilka dni przed świętami. Na wniosek krakowskiej prokuratury sąd rejonowy wstrzymał jednak realizację postanowienia do czasu rozstrzygnięcia zażalenia prokuratury, która nadal nie widzi możliwości opuszczenia aresztu przez prezydenta Tarnowa. Z poglądem prokuratury zgodził się dziś sąd wyższej instancji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, August 15, 2022 22:45:52
IP     : 3.236.225.157
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html