To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Weekendowa kronika policyjna    -   07/1/2014
Zwłoki w strumieniu, kolizje i pijany kierowca
W niedzielę w Łękawicy zięć 63-letniej mieszkanki miejscowości, odkrył leżące w strumieniu, w zagajniku zwłoki swojej teściowej. Na miejscu czynności procesowe wykonywali policjanci z prokuratorem. Ustalono, że kobieta od kilka dni przebywała poza domem. Wstępnie wykluczono udział w zdarzeniu osób trzecich. Przyczynę śmierci ma wyjaśnić zlecone badanie sekcyjne.

Ogloszenie

Do potrącenia pieszej doszło na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego z Bema w Tarnowie. Dojeżdżająca Fiatem Seicento ulicą Limanowskiego do skrzyżowania kobieta, potrąciła przechodzącą przez skrzyżowanie 56-latkę. Ta ostatnia ze złamaną nogą przebywa w szpitalu.

Policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymali 62-letniego tarnowianina, który uszkodził zaparkowany przy ulicy Westerplatte samochód marki Seta Leon , narażając jego właściciela na straty w wysokości 4,5 tysiąca złotych. W wyniku jego działania rozbita została przednia szyba, oraz porysowana i wgnieciona karoseria maski, dachu i przednich drzwi.

2.5 promila alkoholu w organizmie miał zatrzymany wczoraj wieczorem, na ul. Goldhammera w Tarnowie kierowca forda. Mężczyźnie uniemożliwiono dalszej jazdy i zatrzymano prawo jazdy. 42-letniemu tarnowianinowi grozi także kara pozbawienia wolności do 2 lat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, August 15, 2022 21:47:50
IP     : 3.236.225.157
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html