Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Weekendowa kronika policyjna    -   07/1/2014
Zwłoki w strumieniu, kolizje i pijany kierowca
W niedzielę w Łękawicy zięć 63-letniej mieszkanki miejscowości, odkrył leżące w strumieniu, w zagajniku zwłoki swojej teściowej. Na miejscu czynności procesowe wykonywali policjanci z prokuratorem. Ustalono, że kobieta od kilka dni przebywała poza domem. Wstępnie wykluczono udział w zdarzeniu osób trzecich. Przyczynę śmierci ma wyjaśnić zlecone badanie sekcyjne.

Ogloszenie
>

Do potrącenia pieszej doszło na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego z Bema w Tarnowie. Dojeżdżająca Fiatem Seicento ulicą Limanowskiego do skrzyżowania kobieta, potrąciła przechodzącą przez skrzyżowanie 56-latkę. Ta ostatnia ze złamaną nogą przebywa w szpitalu.

Policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymali 62-letniego tarnowianina, który uszkodził zaparkowany przy ulicy Westerplatte samochód marki Seta Leon , narażając jego właściciela na straty w wysokości 4,5 tysiąca złotych. W wyniku jego działania rozbita została przednia szyba, oraz porysowana i wgnieciona karoseria maski, dachu i przednich drzwi.

2.5 promila alkoholu w organizmie miał zatrzymany wczoraj wieczorem, na ul. Goldhammera w Tarnowie kierowca forda. Mężczyźnie uniemożliwiono dalszej jazdy i zatrzymano prawo jazdy. 42-letniemu tarnowianinowi grozi także kara pozbawienia wolności do 2 lat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl