To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Policjanci z Ciężkowic w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych    -   07/1/2014
W Ciężkowicach o bezpieczeństwie na drodze
O tym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, przez poruszających się po drogach jesienno-zimową porą pieszych, nikogo przekonywać nie trzeba. Wiedzą to także dzieci z gminy Ciężkowice, których odwiedzili policjanci z tamtejszego komisariatu. Przypomnieli najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zachęcali do zakładania odblasków.

Ogloszenie

Dzięki finansowemu wsparciu przekazanym Burmistrza Ciężkowic i wójta Rzepiennika Strzyżewskiego zakupione zostały kamizelki i inne elementy odblaskowe, które podczas spotkań z dziećmi w szkołach w Ciężkowicach, Rzepienniku Biskupim i Rzepienniku Suchym, policjanci rozdali maluchom.
Dzieci także wykazały dużą inicjatywę. Specjalnie na tę okazję uczniowie klasy pierwszej i trzeciej szkoły podstawowej w Rzepienniku Suchym przygotowali inscenizację pt. „Bądź ostrożny na dradze” oraz konkurs wiedzy o ruchu drogowym. Najmłodsi musieli poradzić sobie z rozwiązaniem zagadek, znajomością znaków drogowych oraz testem wiedzy o ruchu drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy.

Celem działań policjantów i pedagogów było popularyzowanie wśród uczniów świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera, kierującego rowerem i co równie ważne rozwijanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, August 15, 2022 22:10:08
IP     : 3.236.225.157
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html