Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Policjanci z Ciężkowic w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych    -   07/1/2014
W Ciężkowicach o bezpieczeństwie na drodze
O tym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, przez poruszających się po drogach jesienno-zimową porą pieszych, nikogo przekonywać nie trzeba. Wiedzą to także dzieci z gminy Ciężkowice, których odwiedzili policjanci z tamtejszego komisariatu. Przypomnieli najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zachęcali do zakładania odblasków.

Ogloszenie
>

Dzięki finansowemu wsparciu przekazanym Burmistrza Ciężkowic i wójta Rzepiennika Strzyżewskiego zakupione zostały kamizelki i inne elementy odblaskowe, które podczas spotkań z dziećmi w szkołach w Ciężkowicach, Rzepienniku Biskupim i Rzepienniku Suchym, policjanci rozdali maluchom.
Dzieci także wykazały dużą inicjatywę. Specjalnie na tę okazję uczniowie klasy pierwszej i trzeciej szkoły podstawowej w Rzepienniku Suchym przygotowali inscenizację pt. „Bądź ostrożny na dradze” oraz konkurs wiedzy o ruchu drogowym. Najmłodsi musieli poradzić sobie z rozwiązaniem zagadek, znajomością znaków drogowych oraz testem wiedzy o ruchu drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy.

Celem działań policjantów i pedagogów było popularyzowanie wśród uczniów świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera, kierującego rowerem i co równie ważne rozwijanie poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl