To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Kronika policyjna    -   10/1/2014
Potrącenie w Karwodrzy i skopany ... autobus
Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawiania wolności grozi dwóm mężczyznom za uszkodzenie autobusu komunikacji miejskiej w Tarnowie. Wgniecenia karoserii i starty sięgające 2 tysięcy złotych to efekt działania nietrzeźwych. 29 i 31–latek zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum. Usłyszeli już zarzuty.

Ogloszenie
>

Czwórka młodych mężczyzn wsiadła do jednego z autobusów komunikacji miejskiej w Tarnowie. Zachowywali się głośno i przeszkadzali innym podróżującym . Na uwagi kierowcy reagowali agresywnie. Rozzłoszczeni wysiedli na przystanku obok ronda na ul. Lwowskiej. Dwóch z nich- 29 i 31-latek wyładowali frustrację kopiąc pojazd i uszkadzając karoserię.
O zdarzeniu powiadomieni zostali policjanci. Patrol z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymał wandali. Okazało się, że obaj byli mocno nietrzeźwi. Młodszy miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu, starszy -2 promile. Wczoraj, po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Straty w uszkodzonym autobusie oszacowane zostały na 2 tysiące złotych.

Wczoraj o po południu jadąca drogą numer 1380 K w Karwodrzy, Daewoo kobieta potrąciła pieszego. Do potrącenia doszło podczas omijania przez nią samochodu Renault, który zatrzymał się na przeciwległym pasie ruchu. Pieszy stał obok Renault. Nieprzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala w Tarnowie. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku i ustala tożsamość potrąconego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, August 15, 2022 22:09:12
IP     : 3.236.225.157
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html