To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Mariusz Ryś już nie jest kandydatem PiS na fotel burmistrza Tuchowa    -   07/4/2014
Tuchów: PiS stawia na Marka Surmacza
Kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Tuchowa w jesiennych wyborach samorządowych będzie Marek Surmacz. Poinformowano o tym na spotkaniu tuchowskich członków i sympatyków PiS, które odbyło się w minioną sobotę. Tłumacząc powody podjęcia decyzji o ubieganiu się o funkcję burmistrza Tuchowa, Marek Surmacz powiedział, że czas na nowe spojrzenie na problemy gminy i aktywne ich rozwiązywanie.

Ogloszenie
>

- Mieszkańcom tuchowskiej gminy trzeba przywrócić nadzieję. Ludzie muszą uwierzyć, że możemy być ponownie czołową gminą w Małopolsce, że władza samorządowa może działać sprawnie i pochylić się nad ich problemami – mówił kandydat PiS na burmistrza Tuchowa.

Marek Surmacz wyznał, że priorytetem będzie dla niego rozwiązywanie codziennych problemów gminy, pozyskiwanie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy. Jako zadanie spektakularne widzi budowę w Tuchowie powiatowego ośrodka rehabilitacyjno-sportowego. - To wstyd, by w takim stanie była nasza infrastruktura sportowa - stwierdził.
Do współtworzenia programu dla gminy Tuchów na najbliższe cztery lata zamierza zaprosić jak najszersze grono mieszkańców. O tym, że potrafi z ludźmi współpracować i zna ich potrzeby najlepiej świadczy fakt, że zgłoszony przez niego projekt w ramach budżetu obywatelskiego miasta Tuchowa na rok 2014, wygrał zdecydowaną ilością głosów.
Marek Surmacz ma 45 lat, ukończył studia wyższe na wydziale pedagogiczno-artystycznym Uniwersytetu Śląskiego, obecnie pracuje jako nauczyciel, działa społecznie w środowisku lokalnym. Doświadczenie w pracy samorządowej zdobywał pełniąc przez osiem lat funkcję dyrektora do spraw inwestycji i zarządzania oświatą w gminie Tuchów.

- Wybór nie był łatwy, bo mieliśmy kilku dobrych kandydatów na burmistrza Tuchowa – oświadczył wiceprezes Zarządu Okręgowego PiS w Tarnowie, poseł Michał Wojtkiewicz. – Po długim namyśle zdecydowaliśmy się postawić na Marka Surmacza i teraz wszyscy jego będziemy wspierać. Gminie Tuchów potrzebny jest ktoś z nowymi pomysłami, ktoś kto poważnie będzie traktował ludzi, nie będzie bał się z nimi spotykać i rozmawiać, i służył im będzie w pełnym tego słowa znaczeniu. Uważamy, że taką osobą jest nasz kandydat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, August 17, 2022 12:51:18
IP     : 44.200.30.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html