Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Krwiodawcza akcja Roberta Wardzały    -   09/7/2012
Bilety dla krwiodawców
Darmowy bilet na mecz żużlowy Azoty Tauron Tarnów - Unibax Toruń zaplanowany na 15 lipca będą mogli otrzymać honorowi dawcy krwi. Dokumentem upoważniającym do skorzystania z oferty będzie zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa działających przy tarnowskich szpitalach o honorowym oddaniu krwi w okresie od 9 do 13 lipca. Taką formę promocji honorowego krwiodawstwa zainicjował w ubiegłym roku obecny poseł PO Robert Wardzała, spółka żużlowa odniosła się do niej bardzo przychylnie i dzięki temu honorowi dawcy krwi mogli obejrzeć kilka spotkań tarnowskiej drużyny za darmo.

Ogloszenie
>

W tym roku Robert Wardzała ponowił swoją prośbę i ponownie trafiła ona na podatny grunt. Władze spółki chętnie zgodziły się kontynuować akcję i darmowe bilety na mecz z Wybrzeżem Gdańsk oraz PGE Marmą Rzeszów otrzymało kilkadziesiąt osób.
Tym razem pojawia się kolejna okazja, by otrzymać darmowy bilet i zobaczyć tarnowskich żużlowców walczących na torze o ligowe punkty. Wystarczy oddać honorowo krew we wskazanym wcześniej okresie. Darmowe bilety będzie wręczał Robert Wardzała w piątek, 13 lipca, przy placu Sobieskiego 2 od g. 15 do 17.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947