Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Badania diagnostyczne mające na celu wykrycie nowotworu gruczołu krokowego oraz jelita grubego    -   24/8/2012
Bezpłatne badania w "Łukaszu"
W Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie prowadzone są bezpłatne badania badania diagnostyczne mające na celu wykrycie nowotworu gruczołu krokowego oraz jelita grubego. Mogą zapisać się na nie mieszkańcy Tarnowa, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Badania prowadzone będą do listopada.

Ogloszenie
>

Polska należy do czołówki krajów europejskich pod względem wzrostu zachorowań i umieralności na raka jelita grubego. Rak gruczołu krokowego jest najczęstszym nowotworem układu moczowego wśród mężczyzn w Polsce, wśród wszystkich nowotworów znajduje się na trzecim miejscu pod względem częstotliwości występowania.
Bezpłatne badania prowadzone przez Szpital Wojewódzki finansowane są przez gminę miasta Tarnowa. Mogą wziąć w nich udział:
- kobiety i mężczyzn (jelito grube) w przedziale wieku 40 - 65 lat życia
- mężczyźni (gruczoł krokowy) od 50 roku życia

Szczegółowe informacje oraz rejestracja telefoniczna pod nr tel. 14 631 58 59 od poniedziałku do piątku, w godz. od 7:30 – 14:00. Do badania należy się zgłosić z dowodem osobistym w wyznaczonym terminie do Ośrodka Programów Profilaktycznych szpitala znajdującego się w pawilonie D – parter, pokój nr 59.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(01-09-2012) gojka :
Szwajcarski lekarz A. Vogel propagujący medycynę ludową swojego kraju twierdzi, iż rosnący w dolinie Dunajca lepiężnik ma wyjątkową moc uśmierzania bólu (głowy, migrenowego, miesiączkowego, zębów a nawet nowotworowego) jest też lekiem który może być użyteczny w leczeniu raka. Pisze o lepiężniku: „Jest to uniwersalne panaceum. Ponieważ ma piorunujące działanie, nie zawsze można stosować czystą nalewkę. Sporządza się raczej roztwory z nalewki. Stosuje się go w przypadkach chorób nowotworowych. Jeśli reakcja na ten lek jest zbyt gwałtowna, należy go podać w słabszym roztworze. Gwałtowna reakcja jest dobrym znakiem. Dowodzi, że lek działa. Trzeba tylko odpowiednio dobrać stężenie. Radzimy zawsze zaczynać od mniejszego stężenia (na przykład 1 kropla na 2 dcl wody), aby po kilku dniach przejść do większego. ……. . Lepiężnik jest jednym z lepszych, jeśli nie najlepszym lekiem na różnego rodzaju guzy, w tym, raka. Uzyskiwane rezultaty są zaskakujące nawet w przypadkach, kiedy zawiodła chemioterapia……”

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947