To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO w nowej siedzibie    -   30/8/2012
Zapisy na nowy rok szkolny
Rozpoczęły się zapisy dzieci na zajęcia oferowane przez tarnowskie Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Dzięki przeprowadzce do nowej siedziby, Stowarzyszenie poszerzyło ofertę terapeutyczną i może przyjąć dwukrotnie więcej dzieci. Organizacja mieści się obecnie przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie, a sale dla dzieci urządzono na powierzchni ponad 350 m kw. Każdy pokój jest wyposażony w węzeł sanitarny, na podłogach umieszczono wykładziny w przyjaznych kolorach, a ściany utrzymano w tonacji żółci, pomarańczy i zieleni. Zakupiono też nowe meble i materiały dydaktyczne. Przeprowadzkę poprzedził generalny remont, włącznie z wymianą instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej.

Ogloszenie
>

Spotkania terapeutyczno-rehabilitacyjne są adresowane do dzieci z niepełną sprawnością intelektualną w wieku od 0 do 16 lat. Oprócz zajęć psychologicznych, logopedycznych, dogoterapii i arteterapii, Stowarzyszenia wprowadza od nowego roku szkolnego zajęcia w gabinecie światła, muzykoterapię, gimnastykę korekcyjną, terapię behawioralną, pedagogikę leczniczą Marii Montessori i zajęcia integracyjne.
br> Zapisy na zajęcia są prowadzone w nowej siedzibie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie. Stowarzyszenie ma też nowy numer telefonu: 14 639 09 09.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 14:19:04
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html