Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO w nowej siedzibie    -   30/8/2012
Zapisy na nowy rok szkolny
Rozpoczęły się zapisy dzieci na zajęcia oferowane przez tarnowskie Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Dzięki przeprowadzce do nowej siedziby, Stowarzyszenie poszerzyło ofertę terapeutyczną i może przyjąć dwukrotnie więcej dzieci. Organizacja mieści się obecnie przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie, a sale dla dzieci urządzono na powierzchni ponad 350 m kw. Każdy pokój jest wyposażony w węzeł sanitarny, na podłogach umieszczono wykładziny w przyjaznych kolorach, a ściany utrzymano w tonacji żółci, pomarańczy i zieleni. Zakupiono też nowe meble i materiały dydaktyczne. Przeprowadzkę poprzedził generalny remont, włącznie z wymianą instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej.

Ogloszenie

Spotkania terapeutyczno-rehabilitacyjne są adresowane do dzieci z niepełną sprawnością intelektualną w wieku od 0 do 16 lat. Oprócz zajęć psychologicznych, logopedycznych, dogoterapii i arteterapii, Stowarzyszenia wprowadza od nowego roku szkolnego zajęcia w gabinecie światła, muzykoterapię, gimnastykę korekcyjną, terapię behawioralną, pedagogikę leczniczą Marii Montessori i zajęcia integracyjne.
br> Zapisy na zajęcia są prowadzone w nowej siedzibie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie. Stowarzyszenie ma też nowy numer telefonu: 14 639 09 09.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947