Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Po remoncie pracowni w Szpitalu Św. Łukasza    -   20/9/2012
Nowa pracownia endoskopii
Nowoczesna pracownia endoskopowa czeka już na pacjentów Szpital Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie. Dzięki staraniom dyrekcji placówki i lekarzy, będą mieli na miejscu zapewniony dostęp do pełnego wachlarza specjalistycznych badań i zabiegów endoskopowych. Pacjenci mogą liczyć na usługi endoskopowe na wysokim poziomie. Kończący się właśnie remont centralnej pracowni endoskopii, przyczyni się do powiększenia jej powierzchni aż do 200 metrów kwadratowych.

Ogloszenie

Nowe instalacje, wystrój pomieszczeń oraz nowy sprzęt – to wszystko pozwoli na poszerzenie zakresu realizowanych tam badań. Centralna pracownia endoskopii posiada teraz trzy profesjonalne pokoje badań, pokój wybudzeń oraz zaplecze administracyjno-techniczne. Wszystko spełnia wymogi rygorystycznego rozporządzenia Ministra Zdrowia. – O pracowni o takim standardzie i infrastrukturze myśleliśmy od dawna – mówi Anna Czech, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie. – Udało się nam przeprowadzić gruntowny remont w większości dzięki własnym środkom i doposażyć ją. Teraz badania endoskopowe odbywały się będą zgodnie z europejskimi standardami: badania będą komfortowe a diagnoza dokładniejsza – dodaje A. Czech. Jednym z niewątpliwych atutów tarnowskiego szpitala im. św. Łukasza są najlepsi specjaliści w tej dziedzinie, mający doświadczenie poparte odpowiednimi certyfikatami we wszystkich rodzajach zabiegów endoskopowych. Nowa pracownia z pewnością ułatwi pracę i przyczyni się poprawienia jej efektywności.

Remont centralnej pracowni endoskopii kosztował blisko 600 tys. zł. Część pieniędzy – 178 tys. - wyłożyło województwo Małopolskie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(26-09-2012) iza :
życzenie Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-09-2012) jasnowidz :
Iza, puknij ty się w tą pustą, acz pewnie piękna główkę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947