Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: CenterMed
  
   CenterMed organizatorem konferencji szkoleniowej nt. „Reakcji alergicznych w przebiegu leczenia farmakologicznego innych schorzeń oraz problemów uczulenia na kosmetyki".    -   12/6/2013
Sukces konferencji alergologicznej
I Konferencja Szkoleniowa CenterMed, która odbyła się w 11 czerwca 2013 r. w Tarnowie okazała się ogromnym sukcesem. W Konferencji wzięło udział kilkudziesięciu lekarzy w tym specjalistów alergologów osób specjalizujących się w alergologii, lekarzy zainteresowanych praktyką alergologiczną, internistów, pediatrów, laryngologów, dermatologów, okulistów oraz pielęgniarek alergologicznych.

Ogloszenie
>

Głównym celem konferencji było omówienie najnowszych wyników badań w dziedzinie diagnostyki i terapii schorzeń o podłożu alergicznym, wskazanie wpływu schorzeń alergicznych na przebieg i terapię innych chorób, poszerzenie praktycznych umiejętności w alergologii oraz wskazanie zagrożeń dla pacjenta w codziennej praktyce lekarskiej. ‘Wykłady naukowe oraz prowadzone przez wybitnych specjalistów i ekspertów w dziedzinie alergologii, dermatologii wywołały niezwykle interesujące dyskusje i pozwoliły na bardzo szeroką wymianę poglądów” – mówi Bartłomiej Ostręga, dyrektor działu zdrowia publicznego CenterMed.

Głównymi prelegentami konferencji była Kierownik Zakładu Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. Med. Ewa Czarnobilska której tematem wykładu była „Alergia na leki”, Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. med. Radosław Śpiewak który wygłosił wykład dotyczący „Alergii na kosmetyki” oraz inicjator konferencji lek.med. Małgorzata Żurowska-Gębala specjalista alergolog, pulmonolog CenterMed.

Współorganizatorami konferencji były firmy Stallergenes, Mycomed, Berlin-Chemie, Polpharma oraz Glaxo.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947