
Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne
Rycerze Kolumba oraz Stowarzyszenie Medycyna Polska, przy współpracy z CenterMed, zapraszają zwłaszcza osoby starsze, na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne. Konsultacji będą udzielać wykwalifikowani fizjoterapeuci w każdy piątek stycznia i lutego w godz. 10:00-13:00 w przychodni CenterMed w Tarnowie (ul. Piotra Skargi 29a).
Ogloszenie |
|
Fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad i badania. Następnie ustali, na życzenie pacjenta, indywidualny plan fizjoterapii, ściśle dopasowany do jego potrzeb. Jeśli będzie taka potrzeba wskaże odpowiedniego lekarza specjalistę.
- Zapraszamy także rodziców z dziećmi na bezpłatne konsultacje z zakresu wad postawy. To coraz większy problem. Rodzice będą mogli m.in. otrzymać informacje jak zapobiegać wadom postawy i wskazówki jak je leczyć - podkreśla Piotr Wójcik -
organizator akcji, Rycerz Kolumba i członek Stowarzyszenia Medycyna Polska.
Ilość bezpłatnych miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub osobisty w celu ustalenia godziny konsultacji: tel. 14 628 35 85, czynny od poniedziałku do piątku od 7:00 do 19:00.