To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Brudne dworce   -   05/4/2004
Sanepid krytykuje stan higieniczno-sanitarny na wszystkich dworcach PKP w powiecie tarnowskim. Poczekalnie nie spełniają podstawowych wymogów bezpieczeństwa, wiele z nich zagraża zdrowiu a nawet życiu pasażerów – wynika z najnowszych danych. Inspektorzy próbują nawiązać kontakt z właścicielem obiektów, spółkami powstałymi na bazie dawnych PKP.

Ogloszenie

Idzie to jak po grudzie, koleje nie spieszą się z koniecznością poprawy ich standardu – mówi dyrektor tarnowskiego sanepidu Roman Bartuś. Z informacjami o katastrofalnym stanie dworców PKP w regionie zapoznali się radni powiatowi. Dane przygotowano na podstawie kompleksowych kontroli przeprowadzonych jeszcze w ubiegłym roku. Tarnowska stacja sanitarno – epidemiologiczna nadzoruje blisko 5 tysięcy obiektów różnego typu w powiecie tarnowskim. W ubiegłym roku przeprowadzono w sumie ponad 8 tysięcy kontroli. Dokonano blisko 40 tysięcy analiz laboratoryjnych. Jedna sprawa trafiła do sądu. Dotyczyła otwarcia baru szybkiej obsługi bez stosownych pozwoleń na budowę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:47:12
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html