To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kultura BE: Pogodno    -   30/5/2008
W ramach Niezależnej Sceny Młodych w tym miesiącu wystąpią: Dziunek & Mango Collective oraz Humback – młodzi wykonawcy z Tarnowa, laureaci Przeglądu Młodych Muzyków organizowanego przez III LO. Gwiazdą wieczoru będzie Pogodno. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, 20 czerwca w Piwnicach TCK; wstęp: 10 zł.

Ogloszenie
>

„Pogodno” powstało w 1996 roku w Szczecinie, przybierając nazwę pochodzącą od najładniejszej dzielnicy tego miasta. To co grają, jest przykładem na to, że muzyka alternatywna może być przystępna i nie grozi to kompromisem artystycznym. Zespół znany jest z zaskakujących aranżacji koncertowych i niezwykłej łatwości w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. Siła ich muzyki tkwi w łączeniu inteligentnych tekstów z nowocześnie zaaranżowaną muzyką gitarową. Prócz rozmaitych krążków i albumów, grupa w 2006 roku stworzyła muzykę i wystąpiła w serialu „Królowie Śródmieścia”, nadawanym przez TVP1, a w roku ubiegłym ukazał się krążek „Opherafolia”, stworzony na podstawie autorskiego spektaklu zespołu, zaprezentowanego na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. „Pogodno” zagra w składzie: Szymkiewicz – wokalista i gitarzysta, Marcin Macuk – klawisze, Michał Pfeiff – bas i wokal, Jarek Kozłowski – perkusja i Hrabia Fochmann – piano, gitara, śpiew.
Cena biletu: 10 zł.
Piwnice TCK, 20 czerwca godz. 19:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 09:09:27
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html