To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Cudowna lampa Aladyna    -   30/5/2008
Czar perskich pałaców, gwar placów targowych, a przy tym nietuzinkowe postacie: pełnego pychy Roeoendra, chciwego Sułtana, ambitnego Wezyra, pięknej Księżniczki zatroskanej o wikt i niesfornego syna Marudę oraz sprytnego i lekkomyślnego Aladyna. Nic tak nie ukazuje prawdy o człowieku, jak poznanie jego sekretnych pragnień. Lampa staje się przyczyną demaskacji – owszem, może być środkiem prowadzącym do lepszego świata, ale tylko w rękach osoby, która kieruje dobrem... Spektakl „Cudowna lampa Aladyna” w wykonaniu artystów Teatru „Maska” z Rzeszowa zaprezentowany zostanie w Mościckim Centrum Kultury w niedzielę 22 czerwca o godz. 11:00.

Ogloszenie
>
ZAPROSZENIA do WYGRANIA !
Dla inTARnautów mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na spektakl. Aby otrzymać zaproszenie wystarczy wysłać nam na adres redakcja@intarnet.pl wiadomość z tematem o treści LAMPA ALADYNA a wewnątrz poczty zawrzeć imię i nazwisko opiekuna/rodzica oraz nr jego tel. kontaktowego. Rozstrzygnięcie nastąpi w sobotę popołudniu ok. godz. 18:00. Szczęśliwców o wygranej i sposobie jej odebrania informować będziemy telefonicznie. Powodzenia !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 09:19:12
IP     : 52.90.49.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html