Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Tarnowski Songs Festival - MTM   -   05/4/2004
We wtorek 11 maja w hali "Jaskółka" w Mościcach zanosi się na wielką imprezę dla młodych utalentowanych muzyków z regionu tarnowskiego. Do rywalizacji w ramach I Tarnowskiego Festiwalu Młodej Twórczości Muzycznej zapraszani są amatorzy wszystkich gatunków muzycznych. Podtytuł Festiwalu to nawet „Songs Festival - Pojednanie Gatunków”. Imprezę przygotowuje Stowarzyszenie UnderGround. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt z Biurem Organizacyjnym.

Ogloszenie

Celem Festiwalu jest stworzenie możliwości zaistnienia Młodym Twórcom Muzycznym z Tarnowa i okolic, reprezentującym różne gatunki muzyczne, a także pomoc w dalszym rozwoju ich przygody ze światem muzyki. Festiwal adresowany jest do uczniów tarnowskich szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i tarnowskich uczelni wyższych. Ambicjami organizatorów jest wprowadzenie Tarnowskiego Festiwalu MTM „Festiwal Songs – Pojednanie Gatunków” na stałe do kalendarza imprez kulturalnych miasta Tarnowa, a w latach następnych organizacja imprezy w skali województwa i kraju. Festiwal przeprowadzony zostanie według oddzielnie opracowanego przez organizatorów Regulaminu Festiwalu.

Tomasz Nosek z Komitetu Organizacyjnego Festiwalu liczy na sporą frekwencję wśród publiczności. 11 maja w szkołach średnich rozpoczynają się matury. Uczestnictwo w Festiwalu będzie zatem dla wielu młodszych klas sposobem na miłe zagospodarowanie czasu poza budynkiem szkoły. Dla młodych artystów - uczestnictwo w Festiwalu, odbywającym się na oczach nawet kilkutysięcznej widowni, stanowić będzie dodatkową szansę na lokalne zaistnienie w świadomości rówieśników. Ale też spore wyzwanie.

- Głównym wyróżnikiem naszej imprezy spośród podobnych organizowanych w Tarnowie (w tym: mającego największe, bo 20-letnie tradycje Przeglądu Talentów Muzycznych organizowanego przez I LO - przyp. OKAY) będzie właśnie masowa publiczność oraz fakt, że w festiwalowe szranki staną też studenci tarnowskich uczelni - informuje T. Nosek.
I jednocześnie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Festiwalu o kontakt pod nr tel. 606675587 i adresem e-mail: fmtm@op.pl.

Patronat Kulturalny nad imprezą objęły instytucje samorządowe z Tarnowa i regionu, Młodzieżowa Rada Miasta Tarnowa a także Rektor PWSZ w Tarnowie. Wśród wielu mediów, które objęły patronat nad imprezą jest nasz portal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(07-04-2004) Grzech :
bardzo fajny pomysl - swietnie ze sa ludzie ktorzy organizuja takie imprezy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) Grzech :
:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) pianista :
dlaczego tylko zanosi się???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) pianista :
...stworzenie możliwości zaistnienia... , ...lokalne zaistnienie w świadomości rówieśników???.... - nowomowa, której nikt nie rozumie. Przecież istnieją! Mają niestety mało szans zaprezentowania swojego talentu i efektów /nieraz kilkutetnich/ ćwiczeń. Każda impreza umożliwiająca początkującemu artyście sprawdzenie się przed publicznością, ocenę jego dotychczasowych osiągnięć i dająca motywację do dalszego rozwijania pasji artystycznych jest niezwykle cenna i godna poparcia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-04-2004) Aki :
wszystko fajnie, tylko co to za pomysl urzadzac taki festiwal w pierwszy dzien matury!!!! Bardzo chcielibysmy wystapic z naszym zespolem, niestety bedziemy sie pocic przed kartka papieru... Brawa dla organizatora!... poza tym, fajnie sie mowi " zespoly beda mogly zaistniec" ... wszystko to jedno wielkie shit, bo byo juz wiele takich konkursow i jakos tarnowska scena muzyczna nie ma sie wcale czym pochwalic... pozdrawiam... i postuluje o zmiane daty na dwa dni pozniej...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-04-2004) UWAGA :
Festiwal przeniesiony na 21 maja (piątek) !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl