To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zusowskie odwołania w Krakowie    -   05/6/2008
W sprawie odwołań od decyzji lekarzy - orzeczników w ZUS tarnowianie będą mogli udawać się do Krakowa, a nie jak dotąd do Nowego Sącza. Zmianę tę potwierdził Ryszardowi Ścigale prezes ZUS S.Rypiński podczas wizyty prezydenta Tarnowa w Warszawie w ubiegłym tygodniu. - Komunikuję tę informację jako korzystną dla mieszkańców naszego miasta, którzy mieli kłopot z dojazdami do Nowego Sącza. To była oczekiwana zmiana, do Krakowa znacznie łatwiej docierać - podkreśla prezydent Ścigała.

Posłuchaj wypowiedzi Prezydenta Ryszarda Ścigały na ten temat :

Ogloszenie
>

W ostatnich latach znacząco spada liczba składanych odwołań od decyzji w II instancji ZUS. Wpływ na to może mieć oddalenie punktu, do którego trzeba dotrzeć z odwołaniem. Planowane usadowienie organu rozpatrującego odwołania (dla mieszkańców całego województwa) w Krakowie oznacza na przykład poprawę jego dostępności dla Tarnowian, ale znaczne oddalenie dla Sądeczan.

Prezydent Ryszard Ścigała przypomina przy okazji o wciąż trwających zabiegach, mających na celu przywrócenie w Tarnowie oddziału ZUS.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, May 29, 2024 11:07:25
IP     : 44.210.83.132
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html