Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zusowskie odwołania w Krakowie    -   05/6/2008
W sprawie odwołań od decyzji lekarzy - orzeczników w ZUS tarnowianie będą mogli udawać się do Krakowa, a nie jak dotąd do Nowego Sącza. Zmianę tę potwierdził Ryszardowi Ścigale prezes ZUS S.Rypiński podczas wizyty prezydenta Tarnowa w Warszawie w ubiegłym tygodniu. - Komunikuję tę informację jako korzystną dla mieszkańców naszego miasta, którzy mieli kłopot z dojazdami do Nowego Sącza. To była oczekiwana zmiana, do Krakowa znacznie łatwiej docierać - podkreśla prezydent Ścigała.

Posłuchaj wypowiedzi Prezydenta Ryszarda Ścigały na ten temat :

Ogloszenie
>

W ostatnich latach znacząco spada liczba składanych odwołań od decyzji w II instancji ZUS. Wpływ na to może mieć oddalenie punktu, do którego trzeba dotrzeć z odwołaniem. Planowane usadowienie organu rozpatrującego odwołania (dla mieszkańców całego województwa) w Krakowie oznacza na przykład poprawę jego dostępności dla Tarnowian, ale znaczne oddalenie dla Sądeczan.

Prezydent Ryszard Ścigała przypomina przy okazji o wciąż trwających zabiegach, mających na celu przywrócenie w Tarnowie oddziału ZUS.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(05-06-2008) Led :
Panu Ministrowi Gradowi dziękujemy za "załateienie" sparwy. Będziemy pamiętać o tym przy następnych wyborach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2008) BoAn :
W dobie internetu ZUS-owski wymóg zawożenia osobiście odwołania do N.Sącza czy Krakowa to kolejna kpina z biednych chorych ludzi. Dokąd durni biurokraci będą wymyślać takie standardy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947