Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wkrótce sesja Rady Powiatu Tarnowskiego    -   05/6/2008
Na 12 czerwca 2008 r. zwołana została kolejna, 16 już w tej kadencji sesja Rady Powiatu Tarnowskiego. Radni zapoznają się m.in. z tym, jak postępowała likwidacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, przyjmą sprawozdanie finansowe z działalności tuchowskiego ZOZ-u. Bilans jakości wody przeznaczonej do spożycia przez mieszkańców powiatu tarnowskiego przedstawi Roman Bartuś, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Na kilka dni przed sesją tradycyjnie obradują komisje Rady Powiatu Tarnowskiego – 3 czerwca spotkała się Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, dziś o godz. 13:00 obradować będzie Komisja ds. Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego, 6 czerwca o 13:00 – Komisja Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, 9 czerwca o godz. 13:00 Komisja Rewizyjna, zaś 10 czerwca, również o 13:00 – Komisja ds. Planowania i Budżetu.
W porządku obrad XVI sesji Rady Powiatu Tarnowskiego znajduje się m.in. ocena obszarowa jakości wody przeznaczonej do spożycia, uchwała w sprawie zatwierdzenie rocznego sprawozdania za ubiegły rok Centrum Paderewskiego Kąśna Dolna w Tarnowie oraz sprawozdania Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Radni zajmą się także sprawozdaniem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, szereg uchwał dotyczyć będzie również niepełnosprawnych.
Sesja rozpocznie się w dniu 12 czerwca o godz. 10:30 w sali narad na parterze Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947