To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wkrótce sesja Rady Powiatu Tarnowskiego    -   05/6/2008
Na 12 czerwca 2008 r. zwołana została kolejna, 16 już w tej kadencji sesja Rady Powiatu Tarnowskiego. Radni zapoznają się m.in. z tym, jak postępowała likwidacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, przyjmą sprawozdanie finansowe z działalności tuchowskiego ZOZ-u. Bilans jakości wody przeznaczonej do spożycia przez mieszkańców powiatu tarnowskiego przedstawi Roman Bartuś, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tarnowie.

Ogloszenie

Na kilka dni przed sesją tradycyjnie obradują komisje Rady Powiatu Tarnowskiego – 3 czerwca spotkała się Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, dziś o godz. 13:00 obradować będzie Komisja ds. Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego, 6 czerwca o 13:00 – Komisja Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, 9 czerwca o godz. 13:00 Komisja Rewizyjna, zaś 10 czerwca, również o 13:00 – Komisja ds. Planowania i Budżetu.
W porządku obrad XVI sesji Rady Powiatu Tarnowskiego znajduje się m.in. ocena obszarowa jakości wody przeznaczonej do spożycia, uchwała w sprawie zatwierdzenie rocznego sprawozdania za ubiegły rok Centrum Paderewskiego Kąśna Dolna w Tarnowie oraz sprawozdania Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Radni zajmą się także sprawozdaniem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, szereg uchwał dotyczyć będzie również niepełnosprawnych.
Sesja rozpocznie się w dniu 12 czerwca o godz. 10:30 w sali narad na parterze Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:25:47
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html