To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień otwartych drzwi w Jadownikach Mokrych    -   06/6/2008
Około tysiąca osób uczestniczyło w Dniu Otwartych Drzwi, który odbył się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Opiekuńczym w Jadownikach Mokrych w powiecie tarnowskim. Doroczna impreza integracyjno – plenerowa zgromadziła również osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciowej działających w naszym regionie. Imprezę wspomagało również Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w intencji dzieci w kościele Jadownikach Mokrych. Później – na terenie ośrodka – rozpoczął się I Przegląd Działalności Artystycznej Młodzieży Niepełnosprawnej. –W tych najmłodszych drzemie wielki potencjał. Mają duże możliwości i umiejętności, którymi mogą wykazać się podczas występów na scenie – mówił ks. Marek Kogut, dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Opiekuńczego w Jadownikach Mokrych. W międzyczasie na terenie ośrodka oraz basenie odbywały się zawody sportowe, konkurs piosenki, plastyczny. Uczestnicy mogli skorzystać z przejażdżek bryczkami, zjeść smaczny posiłek z grilla bądź z kuchni polowej, uczestniczyli w loterii fantowej. Nagrody w przeglądzie działalności artystycznej wręczali starosta Mieczysław Kras i wicestarosta Mirosław Banach. –Bardzo nas cieszy, że są organizowane takie spotkania, które służą integracji osób niepełnosprawnych i zdrowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że odbywa się to właśnie w powiecie tarnowskim i starostwo aktywnie włącza się w tego typu działania – podkreślali starostowie.
Imprezę prowadziła Katarzyna Adamczyk, prezenterka radiowa, znana z telewizyjnych, ogólnopolskich kampanii reklamowych. Całość zakończył występ zespołu muzycznego „Ziarenka nadziei” z Brzeska połączony ze wspólną zabawą integracyjną.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 03:51:17
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html