Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Zalipie we Francji   -   06/4/2004
Zalipiańskie wyroby cieszyły się dużym powodzeniem na międzynarodowych targach wielobranżowych, które odbyły się we Francji, gdzie malarki z Zalipia, wraz z innymi twórcami ludowymi, promowały Małopolskę. Delegacja zalipianek znalazła się w około 30-osobowej grupie, która reprezentowała województwo małopolskie na targach w Lyonie. Małopolska prezentowała się w hali rękodzieła ludowego i sztuki współczesnej.

Ogloszenie

Na stoisku przygotowanym przez Małopolską Organizację Turystyczną promowano m. in. także Zakopane i twórczość ludową z okolic Bobowej.
"Nasze wyroby bardzo się we Francji spodobały. Dodatkową promocją było dla nas zdjęcie, które ukazało się w miejscowej gazecie wraz z zapowiedzią imprezy. Znalazły się na nim właśnie nasze przedmioty ozdobione zalipiańskimi wzorami" - mówi Wanda Chlastawa, dyrektor Domu Malarek w Zalipiu.

Okazuje się, że we Francji Zalipie jest znane. Osoby odwiedzające stoisko mówiły, że spotkały się już z tymi wzorami, czy słyszały o takiej miejscowosci w telewizji. Chętnie kupowano ozdobione kwiatami drobiazgi, pytano o konkretne większe wyroby.
"Jestem zadowolona z udziału w targach, była to bardzo dobra promocja dla Zalipia. Było kilka osób zainteresowanych przyjazdem tutaj. Otrzymałyśmy również zamówienia na ozdabianie konkretnych przedmiotów" - cieszy się Wanda Chlastawa. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl