To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Zalipie we Francji   -   06/4/2004
Zalipiańskie wyroby cieszyły się dużym powodzeniem na międzynarodowych targach wielobranżowych, które odbyły się we Francji, gdzie malarki z Zalipia, wraz z innymi twórcami ludowymi, promowały Małopolskę. Delegacja zalipianek znalazła się w około 30-osobowej grupie, która reprezentowała województwo małopolskie na targach w Lyonie. Małopolska prezentowała się w hali rękodzieła ludowego i sztuki współczesnej.

Ogloszenie
>

Na stoisku przygotowanym przez Małopolską Organizację Turystyczną promowano m. in. także Zakopane i twórczość ludową z okolic Bobowej.
"Nasze wyroby bardzo się we Francji spodobały. Dodatkową promocją było dla nas zdjęcie, które ukazało się w miejscowej gazecie wraz z zapowiedzią imprezy. Znalazły się na nim właśnie nasze przedmioty ozdobione zalipiańskimi wzorami" - mówi Wanda Chlastawa, dyrektor Domu Malarek w Zalipiu.

Okazuje się, że we Francji Zalipie jest znane. Osoby odwiedzające stoisko mówiły, że spotkały się już z tymi wzorami, czy słyszały o takiej miejscowosci w telewizji. Chętnie kupowano ozdobione kwiatami drobiazgi, pytano o konkretne większe wyroby.
"Jestem zadowolona z udziału w targach, była to bardzo dobra promocja dla Zalipia. Było kilka osób zainteresowanych przyjazdem tutaj. Otrzymałyśmy również zamówienia na ozdabianie konkretnych przedmiotów" - cieszy się Wanda Chlastawa. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:49:41
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html