Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gmina Żabno ponownie wśród najbardziej oszczędnych samorządów w Polsce    -   11/6/2008
W rankingu branżowego pisma „Wspólnota” na najtańszy urząd gmina Żabno zajęła trzecie miejsce w kategorii małych miast powyżej 15 tys. mieszkańców. Ranking, którego podstawowym kryterium są wydatki na administrację przeliczone na jednego mieszkańca, został zorganizowany już po raz siódmy.

Ogloszenie
>

W ubiegłym roku w związku z sugestiami samorządowców dokonano jednej zasadniczej zmiany metodycznej rezygnując z uwzględniania w przeliczeniach wydatków remontowych. Autorzy zestawiania uznali, że zastrzeżenie jest uzasadnione, ponieważ remontów nie prowadzi się regularnie.
Gmina Żabno w dotychczasowych edycjach zajmowała czołowe lokaty znajdując się w gronie samorządów wydających na administrację najmniejsze kwoty. Nie inaczej było i tym razem. W swojej kategorii zajęła trzecie miejsce. Burmistrz Żabna Stanisław Kuisior komentując wyniki nie krył zadowolenia zastrzegając jednak, że stara się godzić oszczędność ze sprawiedliwym wynagradzaniem. –W tym roku urzędnicy otrzymali znaczące podwyżki. Chcemy, by wykonując swoje obowiązki byli też zadowoleni z warunków płacowych. Jeśli mimo to nie oznacza to nadmiernych wydatków na administrację, to wypada się tylko cieszyć – podkreśla.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947