To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Świąteczne dary od Radia w "Tratwie"   -   07/4/2004
Już po raz 19. odbyła się dziś akcja rozdawania darmowej żywności, w tym darmowego chleba, zorganizowana przez RDN-Małopolska - najbardziej potrzebującym mieszkańcom miasta. Akcja odbywa się po raz drugi w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego "Tratwa" przy ul. Dwernickiego 1. Rozdawanie darmowej żywności, zgromadzonej przed Wielkanocą przez pracowników Radia oraz młodzież z Tratwy, rozpoczęło się o godz. 9.

Ogloszenie
>

Rozdawano paczki wielkanocne z żywnością. W paczkach z darmową żywnością znalazły się przetwory owocowo-warzywne, wędlina, mąka, cukier i wiele innych artykułów spożywczych. Były tam także te artykuły spożywcze, które pozyskaliśmy od tarnowian podczas zbiórki zorganizowanej w piątek i w sobotę w tarnowskim hipermarkecie "Hypernova" - dodaje Paweł Jucha, dyrektor promocji Radia Dobrze Nastawionego.

Akcja rozdawania darmowej żywności rozpocznie się od tradycyjnego poświęcenia darów żywnościowych przez biskupa tarnowskiego Wiktora Skworca. Jest już tradycją, że ksiądz biskup Skworc także wręcza potrzebującym pierwsze paczki.
Akcja już po raz drugi odbywała się w siedzibie duszpasterstwa akademickiego przy ul. Dwernickiego, gdyż w pomieszczeniach Radia Dobrze Nastawionego na parterze, gdzie od lat rozdawano darmową żywność przed świętami, został przeprowadzony w ub. roku gruntowny remont. Nie ma tam już miejsca na rozdawanie darmowej żywności.
Zdaniem Pawła Juchy, przeprowadzka przedświątecznej akcji do siedziby duszpastertwa akademickiego ma natomiast tę zaletę, że dzięki temu angażuje się w nią dość mocno młodzież. Młodzi wolontariusze z Tratwy nie tylko pomagają w zbiórce żywności, ale także następnie pakują ją w paczki i pomagają organizatorom ją rozdawać. (Smol)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 02:19:53
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html