Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Jerzy Marciniak nowym prezesem TARR-u.   -   07/4/2004
Od poniedziałku Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego ma nowego szefa. Konkurs na to stanowisko wygrał Jerzy Marciniak, do grudnia ub. r. dyrektor Szpitala im. Szczeklika. Marciniak zastąpił Mariana Wachtę, który TARR-em kierował przez ponad 3 lata. Nowy prezes nie wie jeszcze czy konieczne będą ruchy personalne w Agencji. Nie wyklucza jednak ani przyjęć, ani zwolnień.

Ogloszenie
>

Nowy prezes zapowiada kontynuację rozpoczętych działań, aplikowanie o środki unijne i komputeryzację.
Zdaniem poprzedniego prezesa TARR wychodzi na prostą dzięki systematycznemu zwiększaniu kapitału spółki. Ostatnio informowaliśmy o kwocie półtora miliona złotych , która trafi do Agencji a jest to jedynie ułamek pieniędzy, jakie udało się wywalczyć. Były prezes podkreśla ponadto wagę lokalnego lobbingu – w tym również medialnego – w kontaktach ze stroną krakowską. W przeszłości bowiem nie wszystkie zapisy były przez nią realizowane. Obecnie kapitał TARR-u wynosi około 7 milionów złotych. Agencja posiada także trzy nieruchomości : dwie w Tarnowie i jedną w Brzesku. Ta ostatnia – budynek kina Bałtyk najprawdopodobniej zostanie sprzedany, prawo pierwokupu dostanie brzeski magistrat. Nowy prezes Agencji Jerzy Marciniak ostatnio kierował Szpitalem im. Szczeklika w Tarnowie, a wcześniej Urzędem Wojewódzkim, ma też za sobą epizod jako prezes koszykarkiej Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Tarnów (przyp. OKAY).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(07-04-2004) tarnowianin :
z jednego stołka na następny ... ot Polska właśnie :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) PannaNikt :
Nieco to dziwne, ze stanowisko prezesa powierza sie osobie, ktora nie radzila sobie w zarzadzaniu (sytuacje Szpitala Szczeklika trudno uzac za rewelacyjna) - a mimo to obdarza sie go kolejnym kredytem zaufania. Czy te kredyty nie kosztuja zbyt wiele? Nil admirari....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) Krzychu :
no, Urząd Wojewódzki też zniknął z Tarnowa po Marciniaku a i zadłużona po uszy SSA Unia ledwo dycha i musi sie prostytuować z Krakusami. Ciekawe, ile teraz pociągnie TARR... Ale od zarzynania jest to pierwszorzędny fachowiec !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) Obserwator :
Ludzie!!! Zaraz jak sie pokazały ogłoszenia w gazetach o konkursie na szefa TARR-u, w Tarnowie glosno sie mowilo o tym, ze zostanie Marciniak :) Jaki konkurs, mogli sobie darowac (no chyba, ze takie sa wymogi) skoro od razu wiadomo bylo, kto zostanie prezesem. Skompromitowany pan Marciniak (przypomne, ze przegral proces cywilny i sad uznal ze pomowil jednego z tarnowskich lekarzy), bedzie sobie teraz szefowal w TARR! Ale taki uklad: Grad i Sepiol o tym zdecydowal. No, a ze nie wyklucza zwolnien a przyjec to wiadomo: zobaczycie, jak paczke znajomych sobie skompletuje; SITWA TARNOWSKA

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) domcio :
następne koryto..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2004) xyz :
To jest kariera partacz skacze ze stołka na stołek .Wygrał konkurs bzdura kolejny raz nieudacznik jest na stanowisku.Zgroza ,ale co robic Jaki pan taki kram.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-04-2004) JU :
Marciniaka na szefa kampani wyborczej Leppera, a wreszcie Lepper będzie miał powazne kłopoty ,i przy odrobinie szczęscia rozłoży go na łopatki

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-04-2004) omega1 :
Pogłębianie dna celem utrzymania koryta - tak nieoficjalnie nazywany był program "Wisła" za poprzedniej formacji społeczno-politycznej. Teraz jest o wiele gorzej, bo dawniej skompromitowani działacze odchodzili ze względu na stan zdrowia - dziś widocznie poziom zdrowotności rządzących zdecydowanie się poprawił. Tylko skąd ZUS ma tyle kłopotów z wypłtami rent i emerytur?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl