To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Rewizyjna nie chce skwitować Bienia   -   08/4/2004
Stosunkiem głosów trzy do dwóch członkowie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta zdecydowali, że Mieczysław Bień nie powinien uzyskać absolutorium za rok ubiegły. Tak głosowali przedstawiciele opozycji Antoni Sypek, Marian Pikul i Barbara Kropiowska – przewodnicząca komisji. Podczas pierwszego głosowania był pat dwa głosy za, dwa przeciw i jeden wstrzymujący.

Ogloszenie
>

Opinia komisji trafi teraz do Regionalnej Izby Obrachunkowej. Prezydent Bień twierdzi, że nie weźmie ona pod uwagę stanowiska komisji rewizyjnej, bo nie było ono merytoryczne a polityczne. Na podstawie opinii komisji i stanowiska Regionalnej Izby Obrachunkowej absolutorium udzielają radni w głosowaniu na sesji. Jeżeli tak się nie stanie, to automatycznie uruchamiana jest procedura zmierzająca do pozbawienia prezydenta urzędu, poprzez ogłoszenie referendum.
Głosowanie w tej sprawie już 22 kwietnia. Wszystko jednak wskazuje, że prezydent dysponuje w Radzie większą ilością przycylnych radnych niż jego przeciwnicy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:09:58
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html