To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   APRAPLA zaprasza do TCK   -   23/10/2003
Tarnowskie Centrum Kultury i Teatr Plastyczny APRAPLA zapraszają w środę 29 X o godz. 19 do Piwnicy TCK na niepowtarzalny wieczór niesamowitych wydarzeń. W programie performance "OTO", pokaz filmów dokumentujących działanie teatru, etiudy z różnych realizacji. Prowadzone będą także zapisy chętnych do wspomnianej grupy teatralnej.

Ogloszenie

Teatr Plastyczny Michała Poręby APRAPLA działa od 1997 r. w Tarnowskim Centrum Kultury . Podejmuje działania integrujące muzykę, plastykę, ruch, formę teatru ulicznego i performance. APRAPLA uczestniczy w krajowych i międzynarodowych imprezach teatralnych i plastycznych, m.in. w Międzynarodowym Festiwalu Działań Teatralnych i Plastycznych "Zdarzenia" - Tczew -Europa 2002, w Festiwalu komedii "Talia" 2000, 2001. teatr został uhonorowany I nagrodą za projekty zrealizowane podczas V Europejskiego Kongresu InSEA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Wychowania przez Sztukę), VADEMECUM "Pójdź za mną"-Poznań 2000 oraz wyróżnieniem specjalnym za performance "VITAE" w konkursie plastycznym Tarnowskie Klimaty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:30:13
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html