Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Uratuj mi życie – trzecia edycja    -   02/7/2008
20 lipca rusza trzecia edycja akcji krwiodawstwa „Uratuj mi życie”. Jubileusz obchodów 50-lecia Honorowych Dawców Krwi w Polsce jest okazją do świętowania i przeprowadzenia wielkiej akcji honorowego oddawania krwi. W tegorocznej akcji organizatorzy chcą zebrać rekordową ilość - 50 litrów krwi.

Ogloszenie

Akcji towarzyszyć będą imprezy rozrywkowe organizowane na estradzie MCK oraz w plenerze, wśród nich m.in. blok dla dzieci „Bajlandia”, koncerty muzyczne Orkiestry Azotów Tarnów, Big Bandu Grzybowski, Turnioków. Nie zabraknie piknikowej gastronomii, konkursów i zabaw.
Warto przypomnieć, że okres wakacyjny to najtrudniejszy czas dla krwiodawstwa – w okresie urlopowym zgłasza się do punktów zdecydowanie mniej osób, niż zazwyczaj, podczas gdy zapotrzebowanie na krew w tym czasie wzrasta.
Organizatorzy: Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie, Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Azotach Tarnów, Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, Wojewódzki Szpital im. Św. Łukasza, Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie Mościcach, Małopolskie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Polski Czerwony Krzyż Zarząd Rejonowy dla Powiatu Grodzkiego w Tarnowie. Impreza pod patronatem: Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Nawary, Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały, Starosty Tarnowskiego Mieczysława Krasa. Przedsięwzięciu patronuje także organizacja „Krewniacy”..
Mościckie Centrum Kultury, ul. Traugutta 1, 20 lipca godz. 15:00 – 19:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(02-07-2008) Jakub Kwaśny www.sld.org.pl :
I tym razem zachęcam wszystkich do udziału w tej akcji, nie tylko ze zdjęcia ale i sam wybieram się upuścić sobie kolejne 450 ml ;-) wraz z grupą aktywistów z Federacji Młodych Socjaldemokratów :-) rok temu oddaliśmy prawie 5 litrów krwi! Zapraszam !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2008) Jakubie :
akcja utoczenia krwi czerwonym zawsze jest chwalebna, a tu proszę - z własnej woli... Bezcenne...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-07-2008) FMS :
kuba...kuba k .....kuba kwaśny.....dawca:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947