Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Tadeusz Sitko nowym szefem tarnowskich strażaków    -   04/7/2008
Po awansie Andrzeja Mroza na stanowisko wojewódzkiego komendanta Państwowej Straży Pożarnej, mieliśmy przez kilka tygodni vacat na stanowisku komendanta w Tarnowie. Z dniem 1 lipca na to stanowisko został powołany mł. bryg. mgr inż. Tadeusz Sitko (na zdjeciu przyjmuje gratulacje od prezydenta Tarnowa). Uroczyste przekazanie władzy odbyło się w czwartek 3 lipca, na terenie Jednostki Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Klikowskiej.

Ogloszenie

Młodszy Brygadier mgr inż. Tadeusz Sitko urodził się 2 września 1966 roku w Tarnowie. W 1988 roku ukończył SChP w Krakowie, a następnie studia inżynierskie w SGSP w 1993 roku. W 1999 ukończył studia magisterskie w Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, a w roku 2007 Studia Podyplomowe w Krakowskiej Szkole Wyższej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w zakresie zarządzania bezpieczeństwem. W latach 1988 - 1992 pełnił służbę w Wydziale Operacyjnym Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnych w Tarnowie, następnie od roku 1992 do 1994 był Dowódcą zmiany JRG PSP w Tarnowie. Od 1.07.1994 do 1998 roku był Naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego Komendy Wojewódzkiej PSP w Tarnowie. 1 sierpnia 1998 roku powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego PSP w Tarnowie, a od 2 września 1999 roku na stanowisko pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie. Jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Objęcie stanowiska odbyło się w obecności między innymi - posłów Urszuli Augustyn i Józefa Rojka, Prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały, wicestarosty Mirosława Banacha oraz komendanta miejskiego policji insp. mgr Zbigniewa Ostrowskiego. Wcześniej jednak ze sztandarem pożegnał się dotychczasowy komendant bryg. Andrzej Mróz.

Tak wspomina lata pracy dotychczasowy komendant, Andrzej Mróz :


Obejmujący stanowisko komendanta miejskiego PSP – Tadeusz Sitko, ma przed sobą wiele pracy. System powiadamiania ratunkowego i zakupy nowego sprzętu, to tylko nieliczne przykłady pilnych zadań, czekających nowego komendanta.
Oto, co powiedział nowy komendant, Tadeusz Sitko po objęciu stanowiska :


Jednak odchodzący z Tarnowa Andrzej Mróz, nie zostawia tarnowskiej jednostki w złym stanie. Z myślą o nowym sprzęcie ratowniczo – gaśniczym, już w październiku powinien pojawić się w Tarnowie nowy wóz bojowy.
O rozpisaniu nowego przetargu, zapewnił podczas uroczystości komendant małopolski Andrzej Mróz :

(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947