Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Dwudniaki - bis?   -   12/4/2004
W ciągu najbliższych kilku lat w okolicy Wojnicza ma powstać zalew, podobny do tego, który znajduje się w Dwudniakach. Sztuczny zalew ma zostać utworzony na północ od Wojnicza, w okolicach Dębiny Zakrzowskiej i Dębiny Łętowskiej. Obecnie w tym rejonie dwa prywatne przedsiębiorstwa w ramach dzierżawy terenu zajmują się eksploatacją kruszywa. Tworzą się wyrobiska pożwirowe, które w przyszłości zostaną w całości wypełnione wodą.

Ogloszenie
>

- Kiedy eksplatacja surowca ustanie, powstanie zalew, który będzie w naszej gminie kolejnym atrakcyjnym miejscem wypoczynku - mówi Zbigniew Nosek, wójt gminy Wojnicz. - Myślę, że powinno to nastąpić w ciągu najbliższych 5 lat. Przedsięwzięcie zapisane jest w przyjętej przez nas strategii rozwoju. Zalew będzie podobny do tego, który znajduje się w Dwudniakach. Władze samorządowe gminy Wojnicz w ostatnich latach wiele uwagi poświęcają inicjatywom służącym przyciąganiu inwestorów, ale również stawiają na turystykę i agroturystykę. Planowany zalew może być dużą konkurencją dla Dwudniaków, ale wiele zależy jeszcze od tego, w jaki sposób zostanie zagospodarowane jego otoczenie.
Zamierza się również wytyczyć nowe trasy rowerowe, które pobiegłyby głównie przez południowo-wschodnią, najatrakcyjniejszą, część gminy. (ziob)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(13-04-2004) gardner :
ta no bardzo sie interesuja :) bylem wczoraj na dwudniakach, nic tylko prywatne domki i pol brzegu zagrodzone ogrodzeniami z prywatnych domow za niedlugo to pojedzimey nad wode i poszczuje nas psem wlasciciel dzialki :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-04-2004) szczypek :
Najlepiej niech zaorają Wojnicz , i będzie wspaniała plaża.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-04-2004) pawelec :
popieram !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-04-2004) Qnia :
e co tam takie Dwudniaki heh kiedys to bylo tam fajnie czysto itd , bylam tam 2 dni temu i stwierdzam ze jest brudno i beznadziejnie - bogacze stawiaja domki nawet nie ma jak dojsc do wody tak sie zagradzaja !! wole o tysiac razy niwke :))))))))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-04-2004) kacper567 :7063162 kacper567@wp.pl 
co wy mowicie!!! dwudniaki to jeden wielki syf! niwka tez powoli sie taka robi.i napewno bedzie za niedlugo tam bagno. ludzie RADŁOW to dopiero jest extra miejsce. zapraszam .i polecam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2004) anty galicjanin :
Hej! Kacper567 - nie polecaj Radłowa!! Już wystarczy ta ilośc ludzi, która tam zjeżdża w wolne dni. W dodatku dziwaczna bramka z kasującymi za wjazd... Samochodziarze, najchętniej by wprawie wjechali do wody, aby gołymi nogami bezpośrednio wejsć do samochodu. Jedyne jeszcze teren dgzie mogą wyżyć się windsurfingowcy, których jest trochę w Tarnowie jak i inni pływający pod ząglami. Jednego co brakuje rozsądnie rozplanowanej infrastruktury , choć i tak jest tam najlepiej spośród innych jeziorek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-07-2004) Karol P :o2kpmalpao2.pl 
Hmmmmmm, Owszem wyrobiska tak są, to najbliżej lasu po południowej stronie nie jest juz wykorzystywane. Prawie codziennie jeżdżę tam popływać - dobrze jest - czysto, mało ludzi. Szczerze to nie zabardzo chciałbym aby przybrało to postać Mcdonalds'a a,la Dwudniaki...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-01-2005) natalia :
mi to osobiscie niepasuje gdyrz nasze kochane DWUDNIAKIprzestana byc tak popularne i czesto odwiedzane i bedzie tu nudno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl