To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Gdyby nie "żart" w Łukanowicach ...   -   13/4/2004
Gdyby nie tragiczny "żart" w Łukanowicach, gdzie 16-latka została wrzucona do Dunajca przez starszych kolegów, minione święta wielkanocne mogłyby zostać zapisane w tarnowskim regionie jako stosunkowo spokojne. Młoda dziewczyna, która w stanie ciężkim wylądowała w tarnowskim szpitalu jest jednak w ogóle najgłośniejszą ofiarą tegorocznego śmigusa-dyngusa w kraju.

Ogloszenie

16-latka po wrzuceniu do Dunajca przepłynęła pewien odcinek rzeki i sama wyszła na brzeg, ale tam straciła przytomność. Pomocy udzielili jej inni ludzie i wezwali pogotowie. Ofiara brutalnego dyngusa trafiła do szpitala, gdzie jej stan określono jako ciężki. Policja zatrzymała sprawców - dwóch mężczyzn w wieku 19 i 23 lat.

W samym mieście "lany poniedziałek" nie przybrał aż tak tragicznych rozmiarów. Na osiedlach dochodziło oczywiście do wodnych bitew między młodocianymi mieszkańcami konkretnych bloków, klatek schodowych etc. Policja odebrała też kilka zgłoszeń o napastowaniu kierowców samochodów osobowych i podróżnych komunikacji miejskiej. Ale w większości wypadków już sam widok radiowozów wystarczał do opanowania zapędów młodzieńców z wiadrami, tracących umiar w "pielęgnowaniu tradycji".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:17:23
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html