Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Gdyby nie "żart" w Łukanowicach ...   -   13/4/2004
Gdyby nie tragiczny "żart" w Łukanowicach, gdzie 16-latka została wrzucona do Dunajca przez starszych kolegów, minione święta wielkanocne mogłyby zostać zapisane w tarnowskim regionie jako stosunkowo spokojne. Młoda dziewczyna, która w stanie ciężkim wylądowała w tarnowskim szpitalu jest jednak w ogóle najgłośniejszą ofiarą tegorocznego śmigusa-dyngusa w kraju.

Ogloszenie
>

16-latka po wrzuceniu do Dunajca przepłynęła pewien odcinek rzeki i sama wyszła na brzeg, ale tam straciła przytomność. Pomocy udzielili jej inni ludzie i wezwali pogotowie. Ofiara brutalnego dyngusa trafiła do szpitala, gdzie jej stan określono jako ciężki. Policja zatrzymała sprawców - dwóch mężczyzn w wieku 19 i 23 lat.

W samym mieście "lany poniedziałek" nie przybrał aż tak tragicznych rozmiarów. Na osiedlach dochodziło oczywiście do wodnych bitew między młodocianymi mieszkańcami konkretnych bloków, klatek schodowych etc. Policja odebrała też kilka zgłoszeń o napastowaniu kierowców samochodów osobowych i podróżnych komunikacji miejskiej. Ale w większości wypadków już sam widok radiowozów wystarczał do opanowania zapędów młodzieńców z wiadrami, tracących umiar w "pielęgnowaniu tradycji".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl