Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Ogródek Dźwięków” – Kudelka Brothers    -   23/7/2008
W ostatnią sobotę lipca (26-go) o godz. 19:00 Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na ostatni już letni koncert w cyklu „Ogródek Dźwięków”, podczas którego rodzinny duet gitarowy – „Kudelka Brothers” – zaprezentuje najpopularniejsze tematy muzyki filmowej. Koncert odbędzie się na Ogródku TCK (wejście od ul. Krótkiej). Wstęp wolny.

Ogloszenie

KUDELKA BROTHERS to jak nazwa wskazuje duet stworzony przez braci, Piotra i Jana. Obaj są absolwentami katowickiej Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego. Wspólnie występują od roku, ale każdy z nich brał udział w licznych kursach i festiwalach gitarowych. Piotr jest laureatem konkursów gitarowych w Gdańsku, Krynicy, Sanoku, Cieszynie. W 2001 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Katowic dla wybitnie uzdolnionej młodzieży. Współpracował z zespołami jazzowymi, funkowymi, popowymi i klasycznymi. Występował z aktorami teatralnymi i telewizyjnymi. Nagrywał dla radia i telewizji polskiej. Koncertuje w Polsce, Anglii, Danii, Szwecji, Czechach, na Słowacji i Węgrzech.
Jan z klasy gitary prof. Aliny Gruszki prowadzony przez asystenta Franciszka Wieczorka zajął III miejsce na XV Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych „Sanok 2005”.
Ogródek letni TCK, 26 lipca godz. 19:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947