To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
   Wanted: ścigani    -   25/7/2008
25-letni Wes nienawidzi swojego życia i ma na to całkiem dobry powód – jego życie po prostu jest do bani. W pracy, szef żyje tylko po to, żeby znęcać się nad nim na oczach kolegów. W domu, jego własna dziewczyna przyciąga jak seksualny magnes wszystkich - łącznie z tak zwanym najlepszym przyjacielem - oprócz niego. Pewnego dnia jego marna egzystencja Wesa się kończy. W jego życie wkracza bowiem Fox, dziewczyna pracująca dla Bractwa – liczącej wieki ligi świetnie wyszkolonych zabójców, kierujących się mottem: Zabicie jednej osoby, oznacza ocalenie dla tysięcy. Wes wyzwala uwięzioną w sobie od dawna bestię...

Ogloszenie

„Unikalny”, „eksperymentalny”, „ironiczny”, „geniusz kreacji” – to tylko niektóre z określeń, jakimi nazwano pochodzącego z Kazachstanu reżysera Timura Bekmambetova. Niezwykły talent Bekmambetova doprowadził do powstania jego pierwszego anglojęzycznego filmu wyprodukowanego przez duże amerykańskie studio, z udziałem nagrodzonych aktorów i ekipy.
Jak do tego doszło?

W 2004 roku wszedł do kin film Bekmambetova Straż nocna (Night Watch). Budżet filmu opiewał na 1,8 mln USD, a zyski z jego rozpowszechniania wyniosły w samej tylko Rosji 16 mln USD. Film stał się w rodzinnym kraju reżysera większym przebojem niż Władca pierścieni: Drużyna pierścienia (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring). Sequel filmu Straż dzienna (Day Watch) miał swoją premierę na początku 2006 i ponownie, przy kosztach około 4 mln USD, zarobił w Rosji prawie 40 mln USD, stając się przebojem wszechczasów.
Mniej więcej w tym samym czasie, producenci z Marc Platt Productions natrafili na pierwsze wydanie serii komiksów Marka Millara i J.G. Jonesa „Wanted” i niemal natychmiast pomyśleli, że ta mroczna opowieść ma olbrzymi potencjał filmowy… jednak jej temat (historia grupy zabójców, którzy podzielili świat na frakcje) wymaga zdecydowanie niekonwencjonalnego potraktowania. Zaczęli więc poszukiwać twórczego, nowego filmowca myślącego bez ograniczeń. Po obejrzeniu Straży nocnej wiedzieli już, że właśnie znaleźli odpowiedniego reżysera.
Mantrą Bekmambetova wydaje się być realizm fantastyczny, który przewija się przez każdy z jego projektów. Reżyser wierzy, że każda akcja, każda emocja powinny mieć podstawy realistyczne, bez względu na to jak bardzo niecodzienne są okoliczności.

Premiera : 2008.06.27
USA, 2008
Akcja, 110 min.
Reżyseria: Timur Bekmambetov
Obsada: James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman

Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:12:26
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html