Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  12 sierpnia radny Wardzała będzie zbierał przybory szkolne dla najuboższych    -   04/8/2008
Pomóc każdy może
Mniej zamożnym rodzicom i uczniom wychodzi naprzeciw tarnowski radny – żużlowiec Robert Wardzała. Przeprowadzi on w dniu 12 sierpnia br. plenerową zbiórkę przyborów szkolnych. Akcja odbędzie się na Placu Sobieskiego w godzinach od 11.00 do 16.00. -Docierają do mnie sygnały, że wiele tarnowskich rodzin nie stać na całkowite wyposażenie dziecka do szkoły. Jeżeli znajdą się pieniądze na tornister czy plecak, to brakuje ich już na książki, ćwiczenia a nawet wyposażenie piórnika. 12 sierpnia, we wtorek, w samym centrum miasta, przy specjalnym stoliku czekał będę na wszystkich, którzy zechcą pomóc – mówi pomysłodawca.

Ogloszenie
>
- Ważny jest każdy gest, mniejszy lub większy. Bardzo wdzięczny będę za przyniesienie tornistra czy stroju sportowego, jak również paczki kredek, ołówków i bloku rysunkowego. Niech każdy w miarę swoich możliwości, wspomoże akcję. Sklepów papierniczych i kiosków w pobliżu Placu Sobieskiego nie brakuje, wystarczy wejść i kupić drobnostkę Zapewniam, że wszystkie przedmioty trafią w dobre ręce – dodaje radny Wardzała.
Wraz z inicjatorem zbiórki, na Placu Sobieskiego pracować będą wolontariusze – uczniowie z tarnowskich szkół. Przyniesione przez tarnowian przedmioty, trafią do szkół na początku września. We współpracy z dyrekcjami poszczególnych placówek i pedagogami szkolnymi otrzymają je dzieci, które potrzebują takiej pomocy.
Jednocześnie radny Robert Wardzała zwraca się z prośbą do miejscowych właścicieli sklepów i hurtowni z artykułami szkolnymi o wsparcie akcji i przekazanie tego typu asortymentu. - Dzięki temu przyborów szkolnych będzie więcej i uda się skuteczniej pospieszyć z pomocą przed pierwszym dzwonkiem – mówi pomysłodawca. Można się kontaktować pod numerem telefonu 601 417 601.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(04-08-2008) wyborca :
Trochę zdrowego populizmu ale co by nie powiedzieć stara się Wardzała zasłużyć na ponowny wybór i to nie tylko na fotel radnego, to oczywiste. Ciekawe czy będzie startował za rok do europarlamentu , czy poczeka na kolejne wybory do Sejmu ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-08-2008) Artemor Koń :
Do euro parlamentu? Z czym? Głosy kiboli unii, którym obiecuje wszystko, nie wystarczą. Toż to tylko żużlowiec ( i to bardzo kiepski). Musi więcej chodzić w kevlarze po Wałowej, bo traci poparcie ;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-08-2008) Mańkowy :
EEE odp... sie od radnego. Jako jedyny cos robi. Sprzata skwery, dba o ciezarne kobiety, zbiera dla dzieci. Idealny kandydat na nowego prezia Unii.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-08-2008) irena :
no to mamy nowego idola popkultury !!! liczy sie tylko jazda na ludzkiej krzywdzie, a to nie tor wyścigowy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-08-2008) tarnowiak :
Ciekawy pomysl. Przynajmniej jednemu sie cos chce robic. I tak trzymaj Robert . A poparcie ? No coz mysle ze niewielu ma tak wysokie w Tarnowie jak nasz radny zuzlowiec. Zapewne kolejne wybory to wszystko zweryfikuja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl