Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   NFZ i WIORiN uratowane dla Tarnowa   -   15/4/2004
Tarnowski poseł Andrzej Skrzyński (SLD) zapewnia, że nie ma mowy o przeniesienu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa do Krakowa. Przekonuje też, że dyrekcja Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie wycofała się już z pomysłu restrukturyzacji delegatury NFZ w Tarnowie. W tej sprawie rozmawiał nawet z premierem. Kierowniczka placówki Anna Hulska, która nie zgadzała się z decyzją swojego szefostwa, wróciła właśnie do pracy.

Ogloszenie

Jeśli chodzi o sprawę Inspektoratu Ochrony Roślin to informowaliśmy o tym tydzień temu, po konferencji prasowej posła Wiesława Wody, który twierdził, że taki zapis znajduje się w odpowiednim rozporzadzeniu ministerialnym. - To urzędnicza pomyłka - dowodzi poseł Skrzyński (na zdjęciu), nie ma mowy o przenoseniu inspektoratu do Krakowa. Nie ma też mowy o likwidacji Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Zgłobicach. W tarnowskich instytucjach związanych z rolnictwem raczej przybedzie etatów niż je stracimy. Plany zatrudnienia kilkunastu pracowników ma jeszcze np. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W obronę zaplanowanej do redukcji delegatury NFZ i jej kierowniczki Anny Hulskiej, włączyli się tarnowscy parlamentarzyści z różnych opcji politycznych (Andrzej Skrzyński, Aleksander Grad, Wiesław Woda, Józef Sztorc). Dyrektor Hulska nie wyobrażała sobie pracy placówki w zredukowanym o 70% składzie personalnym i w marcu została zawieszona w czynnościach. W tym tygodniu wróciła jednak do pracy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(15-04-2004) omega1 :
Ta pijaczyna Skrzyński odezwał się w Sejmie parę razy ale tylko na Komisjach. Teraz też konia kują, a żaba nogę podkłada. Już niedługo mości absolwencie tajnego technikum, niedługo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-04-2004) Garry :
Mozna tylko wyrazić zadowolenie z aktywności tarnowskich parlamentarzystów i jak widać powyżej w szczegulnosci Pana posła Skrzyńskiego. O tym sie chyba nie mówi, ale zauważyłem ze pod rządami tej ekipy Tarnów jakoś lepiej funkcjonuje - chodzi mi o duze zakłady w mieście Z.A. Z.M. W koncu jakies ruchy ( Orlen ma plany inwestycyjne, w ZM - offset oraz ) Oby tak dalej !!! Narodzie !- zamiast wiecznie narzekać weźmy sie wszyscy do ROBOTY!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2004) bolo :
szanowny "omega 1"ja Ciebie też widziałem kilka razy schlanego ale to Twoja sprawa w to się nie mieszam. Ale jesteś człowiekiem upierdliwym i nic Cię nie jest w stanie zadowolić módl sie o zdowie bo o rozum za późno chciałoby się powiedzieć czytając Twoje wypowiedzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2004) tarnowianin :
Z całą pewnością tarnowska lewica podczas tej kadencji sejmu stara się zrobić coś dla naszego miasta, jej problem to tylko brak umijętności "sprzedania" tych działań. Pozostali parlamentarzyści umią tylko robić duży hałas, który nasza prasa rozgłaśnia jako ich aktywność. No cóż tak moda.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2004) kleryk :
Błogosławieni cisi i pokornego serca albowiem oni dostąpią Królestwa Niebieskiego. Bo sukces to ma wielu "Ojców" , szkoda ze Panowie z lewicy zapomnieli procz dobrej pracy o podstawach marketingu bo w dzisiejszych czasach to jest tak zeby mówić jak najwięcej robić jak najwięcej (szumu również) nie ważne jakie są tego efekty ważne by Mówić. Na tej samej zasadzie popularność zbija PO i Samoobrona. PiS to juz w ogole mało mówi mało robi. A SLD robi nie mówi za to o nim Mówią - i to jest cały problem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-08-2004) monika :brak 8752129 m.orlowska@orlenoil.pl 
omega1 kłamie!!!!! Andrzej Skrzyński nie pije!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl