To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   NFZ i WIORiN uratowane dla Tarnowa   -   15/4/2004
Tarnowski poseł Andrzej Skrzyński (SLD) zapewnia, że nie ma mowy o przeniesienu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa do Krakowa. Przekonuje też, że dyrekcja Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie wycofała się już z pomysłu restrukturyzacji delegatury NFZ w Tarnowie. W tej sprawie rozmawiał nawet z premierem. Kierowniczka placówki Anna Hulska, która nie zgadzała się z decyzją swojego szefostwa, wróciła właśnie do pracy.

Ogloszenie

Jeśli chodzi o sprawę Inspektoratu Ochrony Roślin to informowaliśmy o tym tydzień temu, po konferencji prasowej posła Wiesława Wody, który twierdził, że taki zapis znajduje się w odpowiednim rozporzadzeniu ministerialnym. - To urzędnicza pomyłka - dowodzi poseł Skrzyński (na zdjęciu), nie ma mowy o przenoseniu inspektoratu do Krakowa. Nie ma też mowy o likwidacji Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Zgłobicach. W tarnowskich instytucjach związanych z rolnictwem raczej przybedzie etatów niż je stracimy. Plany zatrudnienia kilkunastu pracowników ma jeszcze np. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W obronę zaplanowanej do redukcji delegatury NFZ i jej kierowniczki Anny Hulskiej, włączyli się tarnowscy parlamentarzyści z różnych opcji politycznych (Andrzej Skrzyński, Aleksander Grad, Wiesław Woda, Józef Sztorc). Dyrektor Hulska nie wyobrażała sobie pracy placówki w zredukowanym o 70% składzie personalnym i w marcu została zawieszona w czynnościach. W tym tygodniu wróciła jednak do pracy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 02:25:23
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html