Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W Zbylitowskiej Górze powstanie basen    -   05/8/2008
Kompleksowa rehabilitacja
40 tys. zł przekaże powiat tarnowski na wykonanie projektu basenu rehabilitacyjnego w Zbylitowskiej Górze. Obiekt chce wybudować gmina Tarnów, ale ma on służyć również dzieciom z tamtejszego, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Radni powiatu zdecydowali o przekazaniu tej kwoty, ponieważ rehabilitacja dzieci prowadzona byłaby już kompleksowo.

Ogloszenie

Obecnie w należącym do powiatu SOSW wychowankowie uczęszczają na hipoterapię, czyli jeździectwo terapeutyczne. Sprawdza się ona doskonale w przypadku dzieci z porażeniem mózgowym i zespołem Downa. Już po kilku miesiącach zajęć wyraźnie wzrasta ich koordynacja ruchowa, wzmacniają się mięśnie rąk i nóg oraz kręgosłup. Hipoterapia prowadzona jest przez cały rok dzięki oddanej w czerwcu br. krytej ujeżdżalni. Basen, który ma powstać przy współudziale powiatu tarnowskiego w należącym do gminy Tarnów zespole szkół w Zbylitowskiej Górze, jest przedsięwzięciem zaplanowanym na kilka lat. Zdaniem przewodniczącej Rady Gminy Wiesławy Mitery, do 2010 r. potrwają prawdopodobnie prace projektowe i starania o pozwolenia na budowę basenu. Przy podejmowaniu decyzji o przekazaniu pieniędzy na projekt inwestycji, radni powiatu tarnowskiego byli bardzo zgodni – „za” głosowało 29 osób.
PP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(09-08-2008) insector :
niech wreszcie wykurzą dzikich lokatorów z przedszkola , (poroniona karta nauczyciela- ale wójt najwyraźniej trzyma ich strunę - to mafia nauczycielska ) pobudowali domy na dzieci , a sami zajmują bezczelnie lokal , przedszkole jest już za małe , a w chorych umysłach niektórych radnych zrodził się juz pomysl budowy nowego przedszkola , i uwłaszczenia zapewne tych świętych krów , a to wsystko wina wójta Kozioła !!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947