Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   PO zbiera podpisy i sprowadza eurobus   -   16/4/2004
Wczoraj na ulicy Wałowej akcję zbierania podpisów na listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego zainicjowała tarnowska Platforma Obywatelska. Akcja będzie kontynuowana dzisiaj i jutro, będąc okazją do osobistego poznania i rozmowy z kandydatką do PE z regionu tarnowskiego – Urszulą Gacek. A już w poniedziałek na ulicach Tarnowa pojawi się EUROBUS, inicjatywa przybliżająca mieszkańcom sprawy europejskie w obliczu zbliżającej się akcesji.

Ogloszenie

W akcję zbierania podpisów pod europejską listą PO w okręgu małopolsko-świętokrzyskim uczestniczyć będą m.in. wiceprezydenci miasta Tarnowa – Andrzej Jeleń i Andrzej Sasak oraz wiceprzewodniczący tarnowskiej Rady Miejskiej - Henryk Słomka – Narożański oraz młodzież ze Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”.
Akcja będzie kontynuowana dzisiaj popołudniu i jutro w godzinach 10.00-13.00 przy bramie wejściowej do biura PO przy ulicy Wałowej (róg ulicy Katedralnej). Akcja zbierania podpisów nie jest jeszcze oficjalnym rozpoczęciem kampanii wyborczej do europarlamentu. Tę zaplanowano dopiero na 2 maja, czyli nazajutrz po akcesji Polski do UE. Jednym z kandydatów PO w okręgu jest Urszula Gacek - absolwentka Oxfordu, współwłaścicielka firmy Red Square (doradztwo dla międzynarodowych i krajowych koncernów z branży chemicznej i energetycznej). Od miesiąca - ekspert do oceny Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (ZPORR) przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Wcześniej (w latach 1999-2000) - prezes Tarnowskiego Klastera Przemysłowego ”Plastikowa Dolina” S.A. i - później - koordynator dwuletniego programu UE dla Klastera. Pani Urszula jest także ekspertem od spraw gospodarczych w powiecie tarnowskim w programie Banku Światowego - ”Aktywizacja Obszarów Wiejskich” (2003).

W poniedziałek 19 kwietnia na Placu Kazimierza (w godz. 13.00 -14.00) pojawi się natomiast EUROBUS, inicjatywa Europejskiej Parti Ludowej, do której przystąpiła m.in. PO. Przedsięwzięcie ma charakter edukacyjno-informacyjny, odbywa się poprzez liczne konkursy dla młodzieży, promowanie wydawnictw tematycznych oraz rozmowy z zainteresowanymi sprawami Unii Europejskiej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 15)Dodaj komentarz
(16-04-2004) M.Wietrzyk :
Hmmmm...nie chcę oceniać pani Urszuli Gacek, ale szczerze mówiąc niektórej jej pomysły jakoś nie przypadły mi do gustu np. organizowanie kursów językowych, szkoleń itp. a później wysyłanie po takich kursach ludzi za granicę. Po pierwsze, nie wiadomo na podstawie jakich kryteriów mieliby być wybierani tacy "szczęśliwcy".Po drugie brak gwarancji, że tacy ludzie wrócą do Polski by zainwestować zarobione na obczyźnie pieniądze. Po trzecie skąd brać pieniądze na takie szkolenia. Po czwarte dlaczego ktos ma płacić za szkolenia kogoś innego? Po piąte - czy po to mamy szkolić ludzi, aby wysyłać już przeszkolonych, przygotowanych pracowników?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2004) W.Popiela www.upr.pl :
"Eurobus CZERWONY przez ulice mego miasta mknie"... http://www.kapitalizm.re publika.pl/dyskusjaue.html

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2004) PannaNikt :
Pani Gacek miała szansę się wykazać, będąc szefową Klastera Przemysłowego; przez całe swoje szefowanie nie zrobiła nic, poza wyjzadami zagranicznymi, których efektów nie było widać. Nie ufam osobie, która nie sprawdziła się już w jednej roli - bo niby dlaczego miałaby się sprawdzić w roli europarlamentarzystki? Czy naprawdę brak w regionie "świeżej krwi" i musimy w kółko słyszeć o tych samych 'kandydatach na kandydatów"?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2004) hiryu :
Ludzie, a czy nikt nie docenia tego, że stał się prawdziwy CUD: mamy wybory i nie wystartuje w nich Marek Ciesielczyk ;-))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-04-2004) plastikowyzdoliny :
Bez przesady ! Unia nic nam jeszcze takiego nie zrobiła żebyśmy musieli wysyłać do niej panią Gacek! Narazie niema się za co mścić!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-04-2004) anty PiS, SLD, PO :
AWS BIS ..... tyle na ten temat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2004) Komentator :
Gdy zobaczyłem w sondażu tarnowskiego elektoratu Samoobrona 20% to sie przeraziłem, europarlament to proba wyborcza Polaków i zarazem Tarnowian czy wybiorą populistyczne szaleństwo czy zdrowy rozsądek...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2004) y :
Popularność Samoobrony jest wynikiem "dobrych rządów" właśnie ludzi z Po którzy wcześniej należeli do AWS i UW oraz innych partyjek. ->Rokita, Tusk, GRAD. Nieprawdaż??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2004) terorysta :
Ten sondaż to farsa ! Niestety popularność Leppera wśród gawiedzi grubo przekracza 40 %. Czeka nas następna Rabbacja ,ciekawe tylko kto za tym teraz stoi, bo napewno nie Austriacy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2004) Q :
Rokita coś wspominał o szkoleniu Mulata w Rosji i Niemczech, a znane są przypadki finansowania ze strony niemieckich fundacji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2004) y :
jedziemy CZRWONYm autobusem !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2004) mlotek :
Pani urszulka niech zajmie sie wychowywaniem curki a nie wielka polityka bo wydaje mi sie ze niema pojecia otym zbytnio !!! wycieczki kture sobie fundowala za czasow prezesowania w plastikowej dolinie powinny juz jej wystarczysc a jesli chce pozwiedzac swiat to niech zwiedza za swoje pieniazki a nie liczy na prezenty!!! a to ze pensja 40 tys miesiecznie przeszlo przydala by sie kazdemu!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2004) Hanna M :
Milo byloby wykonczyc za pieniadze z Parlamentu dom?...No ale chyba sie pani urszula przeliczyla z mozliwosciami...Za wysoko pani mierzy Rodowa angielko

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2004) LABEDZ :
wydaje mi sie ze urszula gacek jest kiepska kandydatka do parlamentu tym bardziej ze osoby o takim mniemaniu osobie powinny byc jak najszybciej eliminowane z naszego spoleczenstwa!!!!!!! najgorsze jest to gdy chamstwo dojdzie do wladzy to wtedy zaczyna sie panoszyc naszczescie urszula gacek niema zbytnio szans licze nato ze rowniesz posel ziemi tarnowskiej z PO aleksander grad w nastepnych wyborach niezostanie juz poslem !!! gacek jak i grad nie sa ludzmi bez interesownymi wiec oddanie glosu na nich to bardzo zle posuniecie!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-05-2004) Bogdan :
Kolega mlotek ma racje. Pani Urszulka nie moze obiecywac ze cos zorganizuje,jak nie moze poradzic sobie ze swoja rodzina. Zamiast zajac sie corka wyjezdzala na wczasy, a jej maz sprowadzal kochanki. Jaki przyklad miala corka? Jak pani Urszuli nie wstyd gdziekolwiek kandydatowac? Kolekcjonowala zlom, ale ktos jej ukradl silnik i przestala. Zajela sie sprzedaza swierkow na swojej zabitej deskami wsi, ale to jej nie pozwalalo na drogie wczasy. Wiec teraz chce naciagnac podatnikow zeby jej fundowali dobra zabawe.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl