To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Byli prezydenci: chorowali czy pracowali ?   -   16/4/2004
Czy byli włodarze Tarnowa będą musieli zwrócić pieniądze do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Przed miejscowym sądem pracy trwa postępowanie w sprawie eksprezydenta Józefa Rojka i jego zastępcy Jacka Łabno, dzisiaj rozprawa. Zakład stoi na stanowisku, że obaj panowie złamali prawo poprzez wielokrotną obecność na sesjach Rady Miejskiej przy jednoczesnym przebywaniu na zwolnieniach lekarskich.

Ogloszenie
>

Urzędnicy domagają się zwrotu refundacji zwolnień. W przypadku Józefa Rojka (na zdjęciu) to 5 tysięcy złotych, Jacek Łabno miałby zapłacić ZUS-owi 7 tysięcy – mówi Rafał Pudło naczelnik wydziału obsługi prawnej Zakładu. Żądania ZUS zaskarżyli do sądu sami zainteresowani. Józef Rojek przekonuje, że zgodnie z opinią lekarską mógł uczestniczyć w sesjach. Nie chciałem niczego ważnego przegapić – mówi. Byli członkowie zarządu przebywali na zwolnieniach lekarskich pięć miesięcy. Eksprezydent pracuje w spółce-córce Zakładów Azotowych „Biprozat”, jego niegdysiejszy zastępca ( który nie chciał wypowiadać się w tej sprawie) - w Zakładach Mięsnych w Tarnowie. W przypadku niekorzystnej opinii sądu, ZUS zapowiada apelację.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:15:30
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html