Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Można bezpłatnie sprawdzić, czy nasze dziecko nie ma alergii    -   22/8/2008
Wcześnie wykryć i wyleczyć
W CenterMedzie realizowany jest profilaktyczny program medyczny mający na celu wczesne wykrywanie schorzeń alergicznych. Dedykowany jest dzieciom w wieku od piątego do jedenastego roku życia zameldowanym w Tarnowie. Program finansuje Gmina Miasta Tarnowa, a udział w nim jest bezpłatny. W sobotę 23 sierpnia w godzinach 8.00-14.00 w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym CenterMed przy ulicy Skargi 29a w Tarnowie badane będą dzieci.

Ogloszenie

Jak przekonuje doktor Małgorzata Żurowska-Gębala specjalista alergolog, dzisiaj alergia to niemal choroba cywilizacyjna. Zapada na nią coraz więcej osób, a szczególnie narażone są dzieci. Nieleczona, bądź zbyt późno wykryta może prowadzić do katastrofalnych skutków, przyjąć ciężkie, uciążliwe postacie. Dlatego tak ważne jest, by alergię zdiagnozować odpowiednio wcześnie, podjąć stosowne leczenie i zastosować zalecenia profilaktyczne. Temu właśnie służy realizowany przez CenterMed program.
W ramach programu w sobotę 23 sierpnia w godzinach 8.00-14.00 w Wielospecjalistycznym Centrum Medycznym CenterMed przy ulicy Skargi 29a w Tarnowie badane będą dzieci. Jako, że w ciągu sześciu godzin przyjętych może zostać określona liczba małych pacjentów warto wcześniej zarejestrować się i zarezerwować miejsce. Szczegółowe informacje zainteresowani rodzice mogą uzyskać bezpośrednio w przychodni na Skargi oraz pod numerami telefonów: (14) 628-43-52 oraz (14) 628-43-53.
Niezależnie od „białej soboty” badania w ramach programu w Centrum na Skargi prowadzone są regularnie. (apr)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947