To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Zaproszenie na "nieprzyzwoite piosenki"   -   16/4/2004
Najgłośniejsza para sezonu muzycznego - Anita Lipnicka i John Porter zagra w tarnowskim teatrze w sobotę 24 kwietnia o godz. 19.30. W tym kameralnym koncercie będzie uczestniczyć też zwycięzca minikonkursu OKAY, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na występ duetu.

Ogloszenie

Dla inTARnautów, którzy chcieliby posłuchać kameralnego recitalu w Teatrze, promujacego płytę artystów zatytułowaną "Nieprzyzwoite piosenki" mamy propozycję. Nadeślijcie nam e-maila zawierającego temat "NIEPRZYZWOITE PIOSENKI". Listów oczekujemy pod adresem tarnow@okay.pl do czwartku 22 kwietnia do godz. 16.00. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz "namiarów" telefonicznych. Losowania nagrody - podwójnego zaproszenia na koncert dokonamy w czwartek popołudniu. Nazwisko zwycięzcy opublikujemy na stronie w czwartek wieczorem. Tych z inTARnautów, którzy nie będą mieć szczęścia w losowaniu informujemy, że bilety na koncert Anity i Johna zakupić można jeszcze w sklepach muzycznych, w teatrze i Agencji Artystycznej Bajan przy ul. Sowińskiego 20/1. Cena biletu - 35 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:23:45
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html