To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  28 tancerzy z Tarnowa pomogło pobić rekord Guinnessa na krakowskim Rynku    -   01/9/2008
Nasi też wytańczyli rekord
14 par z Tarnowa i okolic, głównie uczestników kursu tanecznego w klubie "Gwiazda" i dorocznego Maratonu Tańca Towarzyskiego, wzięło udział we wczorajszym (udanym !) biciu rekordu Guinnessa w ilości par tańczących równocześnie w jednym miejscu. - Nasza grupa pojawiła się na Rynku przed 14:00, czyli na godzinę przed oficjalnym startem imprezy. Po godzinie tańczących na Rynku było tyle, że każdy miał po metrze, może po dwa metry kwadratowe do tańca - mówi jeden z tancerzy - Andrzej Schetz, równocześnie reprezentujący firmę PKFB, która od lat wspiera amatorów tańca towarzyskiego w Tarnowie i tym razem również zorganizowała wyjazd tarnowian na imprezę TVN "Po prostu tańcz z gwiazdami". Ścisk był zatem wielki, ale nikt z Tarnowian nie żałuje decyzji o uczestnictwie. Jak się zresztą okazało wczoraj pod Sukiennicami, osób tak samo "pozytywnie zakręconych" na punkcie pląsów, są całe tłumy. Większość z nich uważa, że atmosfera krakowskiej imprezy może tylko wzmocnić intensywność pasji, której się (czasami bez reszty) oddają.

Ogloszenie

Przypomnijmy, aby rekord został pobity, na krakowskim rynku musiało zatańczyć minimum 1,2 tys. par. Z obliczeń organizatorów wynika, że do zabawy zgłosiło się ponad 1635 par, zatem nowy rekord został ustanowiony. W zabawie mógł wziąć udział każdy: pary, rodziny, pojedyncze osoby, fascynaci tańca, profesjonaliści oraz ci, którzy lubią dobrą zabawę, muzykę na żywo i chcą zobaczyć jak tańczy cały krakowski rynek. Kroków cha-chy uczyli Iwona Pavlović i Agustina Egurrolla a pomagały gwiazdy - uczestnicy programów "Tańca z Gwiazdami" i "You can dance – Po prostu tańcz!"
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:00:10
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html